Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gemmiou

Gdzie kupic ubrania dobrej jakosci?

Polecane posty

Gość Gemmiou

Mam juz dosc. Do tej pory ubieralam sie najpierw w lunpeksach, pozniej w tanich sklepach. Czasem zdarzaly sie dobre, tanie ciuchy, ostatnio - odbarwiajace sie, cienkie, prujace badziewie: potrzebuje koszulki z krotkim rekawem, takie bawelniane t-shirty, troche dluzsze. Rozmiar L. Poszlam dzis do sklepow w ktorych jak slyszalam sa dobre ubrania: H&M, Vero Moda, Mango, Solara i paru innych. Co zobaczylam? Wszedzie to samo - kolory moze ladne, ale material i wykonczenie pozal sie boze. Szmaty oblesne i badziew. Gdzie mozna kupic normalne ubrania? W cenach nie powalajacych na kolana?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jakie rzeczy lubisz... Ja ostatnimi czasy kupowałam głównie ciuchy sportowe, w tanisport dorywałam różne promocje, dzięki czemu sporo zaoszczędziłam, a ciuchy rzeczywiście jakości niezłej. A co do h&m, w życiu bym nie powiedziała, że mają ciuchy dobre jakościowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gemmiou
- koszulki bawelniane, czarne bez nadruku, obojetne czy bardziej eleganckie czy sportowe - dlugie cieple swetry - pasujace spodnie duzy rozmiar, ladne, czarne, jeansy / bawelniane / z domieszka lub spodnie eleganckie chcialabym tez kupic bielizne, cos poza Triumphem polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
a patrzyłyście na stilago.pl? Ja ostatnio trafiłam na ten zakupowy klub gdzie mają co chwilkę kilkudaniowe wyprzedaże. Mają tam europejskie marki ubrań, których raczej nie spotyka się w naszych butikach. Fajne jest to bo przynajmniej ma się pewność, że co druga osoba nie będzie miała takiej samej bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, no to po prostu nie chodźmy na zakupy ubraniowe do sieciówek tylko do normalnych sklepów i tam wybierajmy ubrania bo zdecydowanie bardziej zauważalne jest to, że tam własnie jakośc jest zdecydowanie lepsza niż w tych galeryjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę z innej beczki, ale moja córka ubiera się tylko w https://www.lejdi.pl/ , a jej koleżanki nie mogą się domyślić, gdzie kupuje ciuchy :) Ma takie bluzeczki, że zazdroszczę jej teraz młodości. Kiedyś takiego rozmachu nie było niestety. Polecam, bo i dla kobiet dojrzałych w tym sklepie sporo ciekawych sukienek szczególnie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż lubi "bardziej" markowe ciuchy, ale wg mnie niestety nie ma to przełożenia na jakość. Tak samo się spierają, spodnie przecierają w kroku, koszule kurczą w praniu (mimo prania wg metki), a koszulki rozdzierają na szwach. Buty to samo. Converse niszczą się tak samo jak trampki z targu, potwierdzone info 😉 moim zdaniem jedyne na czym widać jeszcze jakąś różnicę miedzy drogim, a tanim to niektóre kosmetyki kolorowe, np. cienie do powiek, pomadki, podkłady (nie zawsze i nie wszystkie, ale można upolować perełki).

Sama ostatnio odkryłam sklep Frazesy https://frazesy.com/dla-niej/koszulki Kupowałam tam już kilka razy, koszulki moze trochę droższe niż w sieciówkach, ale naprawdę dobrej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam tak samo (przed i w czasie studiow). Big star czy inne lepsze marki nie byly w zasiegu mojej reki a raczej kieszeni. Od momentu gdy poszlam do normalnej pracy moglam sobie pozwolic na lepsze ciuchy, tylko niestety albo stety te ciuchy przestaly mi sie tez zuzywac, dlatego ze zaczelam czesciej jezdzic samochodem a nie chodzic piechota. Uwazam ze w duzej mierze to ile czasu posluza Ci dane ubrania zalezy od stylu zycia jaki prowadzisz. I tak ja na Twoim miejscu poszukalabym grup gdzie mozesz umowic sie na odkupienie ubran od kogos. Jesli nie ma w Twoim miescie to moze bedziesz przy okazji w takim miejscu gdzie organizowane sa wymianki (pewnie bedziesz mogla kupic ubrania i sie nie wymieniac). Uwazam ze gdy ktos ma prace siedzaca, jezdzi samochodem to sa slabe szanse ze znosi ubrania, predzej mu sie te szmatki znudza. A tez gdy sie pracuje tez latwiej wydaje sie pieniadze na lepsze ubrania.

Jeśli szukacie na buty inspiracji polecam zajrzeć sobie tutaj:

https://kobiecaperspektywa.pl/botki-recepta-na-stylowy-i-cieply-sezon-jesienno-zimowy

Na stronie mozna poczytać sobie jakie są modne botki na tegoroczny sezon jesienno zimowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...enki i odzież dla kobiet

Edytowano przez zuzzagga
zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często droższe rzeczy wcale nie są lepsze jakościowo. Bluzka za 50 zł może być w takim samym stopniu znoszona po pół roku jak bluzka za 150. Poza rzeczami ekskluzywnymi cała reszta to produkcja masowa. Ja kupuję to, co mi się podoba, a wydając więcej nie oczekuję, że będzie na lata.

Jesli szukacie dobrych promocji na ubrania w stylu sportowym, polecam Ombre: 

https://ombre.pl/

Często ubrania kupuje tam mój mąż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz takie klasyczne kolory i kroje, rzeczy które mogą być dobrą bazą do stylizacji to zerknij sobie na HIbou. To jest polska marka modowa. Mają ubrania bardzo dobrej jakości i właśnie stawiają na taką klasykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×