Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beza ze Smietanka

Jak dzielicie OPŁATY mieszkania i jedzenia między siebie a męża ????????????????

Polecane posty

Gość buahahahahahaha!!!!!!!!!!!!
[zgłoś do usunięcia]Angellss22 My mamy jedno konto i 2 karty, jak mozna w zwiazku cos dzielic? :D:D:D:D:D:D:D:D:D Najpierw trzeba miec kase aby cos dzielic biedaczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,a maż nie ma swoich wydatków, ze miałby Ci wyliczac tusz czy bluzke?? On napewno na cos wydaje co wg was jest juz normalką i poprostu musi, wiec ty tez masz prawo.. My placimy z jednego konta wszystkie opłaty, a z reszty żyjemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmimoza
Angellss22- a Ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolavie
najlepsze rozwiazanie to dwa osobne konta + jedno wspolne, kazdy przelewa czas swojej wyplaty na konto wspolne i z tego konta sa oplacane wszystkie oplaty jedzenie itp. Jak laska chce kupic sobie sukienke kupuje ze swojego, jak facet chce sobie kupic gadzet rowniez ze swojego. Bez pretensji, zalow i wymawiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do angellss
ty sie nie wypowiadaj bo zyjesz z chlopem na kocia łape w cudzum domu,zero pojecia o wydatkach itp. pytanie jest do mezatek a nie innych! 1 2 | nast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas za wszytsko płąci mąż, ja tylko robię zakupy spożywcze, choć mąż też je robi, także żarcie kupuje ten kto akurat pójdzie do sklepu ;) z tego co zarobię kupuję kosmetyki, ubrania dla syna, benzynę sobie tankuje ze swojej pensji, chociaż z męża karty też często płacę za zakupy na allegro.Ogólnie nigdy mi nie wylicza i nie komentuje tego na co wydaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolna kasa na zycie(niekoniecznie wrzucamy po polowie;) kazdy ma osobne konto i z niego kupuje co mu sie podoba do niedawna wiekszych zakupow nie ustalalismy wspolnie ale teraz musi sie to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robicie z igły widły
my z mężem przed ślubem przez kilka lat mieszkaliśmy razem, oboje pracowaliśmy i mieliśmy osobne konta. On opłacał wszystkie rachunki a jak brakło to z mojego konta też płaciliśmy. ja się zajmowałam "zaopatrzeniem" domu na bieżąco . ten układ nam bardzo pasował, więc nie zrezygnowaliśmy z niego. mimo to pieniądze są NASZE mimo że umieszczone na odrębnych kontach! mój mąż ma dostęp przez internet do mojego konta a ja do jego konta. niczego przed sobą nie musimy ukrywać. tak jest nam poprostu wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na nas zaraz posypia sie gromy;) my z mezem mamy oddzielne konta w zasadzie kazde z nas ma po 3 (kazde bez oplat wiec nas ilosc nie kosztuje - juz odpowiadam na pytanie po co - bo kazde ma cos innego lepszego w ofercie, jedne oszczedzajace, inne do inwestycji, inwwe gry na gieldzie itp). wszystkie wspolne oplaty i zakupy dzielimy na pol, a swoje (np ubrania, pasje itp) kazdy sobie sam kupuje, do tego inwestycje - kazdy moze sam decydowac w co zainwestowac (ja jestem bardziej ostrozna, maz to ryzykant, ale oczywiscie doradzamy sobie). nie mamy z tego powodu zadnych klotni - walczymy o jak najwieksze oszczednosci aby wybudowac dom. moj maz obecnie zarabia wiecej - on ma w calosci zaplacic za dzilke (bo akurat dostaje ja w spadku ale trzeba splacic innych spadkobiercow;), ale za budowe placimy z calosci oszczednosci wiec nie ma znaczenia, kto ile zarabia. ja mam wszytskie jego, a on moje hasla, piny itp (konta sa internetowe) - w razie jakby cos to zeby kazdy mogl wyciagna c cale kase drugiej osoby z konta aby bank ich nie przejal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfvgbnjmk
Mam wrażenie iż wszystkie jadowite posty skierowane do Angellss pisze jedna i ta sama osoba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ja bije?
o matko, ależ żeś sobie znalazła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, ze pisze to jedno osoba, ktora jest chyba mną na tyle zafascynowana, ze czyta kazdą moja wypowiedz :) Pierwsze słysze, zeby facet mnie bił, a jesli chodzi o finanse to moja mama nie pracuje, a ja tak więc nie wiem gdzie sobie znalezliscie tak błędne źródlo informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do angellss
nie pisze to jedna osoba .masz to jak w banku.chyba nie musisz pytac dlaczego.dowod masz na topiku o ciucholandach,gdzie bylas gwiazda tego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ja bije?
zapodajcie ten topik gdzie pisze że chłop ją bije bo jestem w szoku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaamooołoszka29
ale nie rozumiem, macie jakis kompleks ze wy kupujecie w ciucholandach a ona nie ?? same zakompleksione baby tu pisza i dziwie sie ze w ogole im odpowiadasz ja bym na takie denne teksty nie zwracala uwagi. zreszta pisza jedno i to samo, plyta sie zacieła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfvgbnjmk
Angellss chyba faktycznie niektóre osoby są Tobą bardzo zafascynowane skoro śledzą każdą Twoją wypowiedź na różnych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ja bije?
no to dawajcie tego linka. a o co chodzi z tymi ciuchlandami? że niby taka pańcia i z lumpeksu nie ruszy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ja bije?
pewnie, ze masz. nie ma w tym kraju obowiązku kupowania w lumpie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaamooołoszka29
tez bym nie ruszyla rzeczy z ciucholandu, po to pracuje zeby nowe kupowac dla siebie i dzieci. pracuje tylko maz, mamy dwojke dzieci i jakos dalam rade bez zakupow w takich miejscach. powiedzcie lepiej jaki macie problem, ze sie na tej dziewczynie wyzywacie. Cwaniary przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest tak ze to ja trzymam kase - mam konto w banku pocztowym do ktorego tylko (!) ja mam dostep i tam wplacam pieniadze za kazdym razem jak maz przyniesie wyplate. :) Tak licze zeby nam wystraczylo do nastepnej wyplaty bo nienawidze z "mojego" konta wyplacac kasy. Np. teraz przez swieta maz nie mial nawet na papierosy i przez te dni nie pali bo nie ma za co :D Przed swietami w piatek kazal mi wybrac z banku pewna sume ale ja nie wybralam. Oszcedzam na nowy samochod i na pewno pieniedzy na glupoty nie bede wydawac. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×