Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezduszna nowalijka

Znajomości z sieci

Polecane posty

Gość gdgdgd
widzisz usmiany chlopie bo dla niektorych napiecie seksualne to cos wiecej niz ocenienie, ze ma fajny tylek i cycki, a on niezly biceps, ale niektorym wiem, ze trudno to zrozumiec ale chlopie oczywiscie ze cos wiecej szczegolnie dla kobiety ale chlopie to wszystko tylko w realu sie wytworzy wiec na huj pisac miesiacami ani kroku do przodu nie bedziesz? a nawet jakbyscie sie poznali na wylot to jak nie edzie tej atmosfery to po spotkaniu ci powie ze chce sie spotykac jako przyjaciolka wiec i tak ci to nie potrzebne na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja Cię rozumiem. Dla mnie ważna jest atmosfera, nastrój, rozmowa, dotyczk, głos... Oprawa jest ważna. Nie wyobrażam sobie spotkania, żeby się spotkać pierwszy raz i od razu "zaatakować" w przedpokoju... Seks jest wtedy fajny, gdy jest jednak jakaś chemia. Jak jej nie ma, jak nie ma nastroju... to ... lepiej sobie odpuścić. I lepiej włączyć sobie samotnie redtube'a albo coś innego... Inna sprawa, że w większości faceci są jacy są... Ja chyba mam jakiś gen żeński z tym nastrojem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biodrasta
tak chemia bez chemii ani rusz co to za seks? to tylko wsadzanie i wyjmowanie ,phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrhyde
gdgdk - uwierz mi ze jakbym mial mozliwosc to juz dawno bym sie spotkal, zazwyczaj nie czekam z takim tematem az tak dlugo. Problem w tym ze ja rzadko w kraju bywam, a jak juz mowilem - ona jest mloda przez co nie jest to pt. pakuje manatki i jade bo nie ma tego typu swobody do konca. Wiec, po prostu jak do tej pory nie wyszlo, a nie ze ja jestem erotomanem gawedziarzem i bede jej pierdolil do uszka w nieskonczonosc. Jasne, ze nie wiadomo co bedzie jak sie spotkacie, ale jesli zakorzenisz siebie, sex z toba w glowie dziewczyny wystarczajaco gleboko, to wiedz ze wystarczy ze bedziecie sie widziec 10 min, ty przeciagniesz reka po jej karku i po chwili bedziecie sie pieprzyc jak wariaci... u kobiet moj drogi to sie dzieje w glowie przedewszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biodrasta
w głowie to u was chlopy spec od kobiet się odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×