Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alimenty

Pytanie o komornika i alimenty

Polecane posty

Gość alimenty

Witam, mam zamiar złożyć wniosek u komornika i mam kilka pytań, jeśli możecie , bardzo proszę o pomoc:) 1.były mąż przez pewien czas płacił regularnie potem było tak: lipiec:- sierpień- wrzesień+ pażdziernik- Czy w takiej sytuacji moge złożyc podanie u komornika? Czy w podaniu mogę podac kwotę za te 3 niepłacone miesiące , czy jak inaczej mam to uwzdlędnić? Z góry dziękuję za odp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dowiesz się u komornika. Ja też nie wiedziałam jak wszystko opisać. W kancelarii komornik dał mi druk do wypełnienia, pomógł go wypełnić. Pytaj się go o wszystko co Cie interesuje, jest od tego żeby Ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenty
Dzięki, dlatego tu pytam bo boję się iść do komornika 'taka ciemna' ale w sumie masz rację od tego jest, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenty
Komornik ściąga zaległe alimenty. Zgodnie z prawem możesz domagać się zaległości za ostanie trzy lata, nie więcej. Tylko od Ciebie zależy i od byłego. Alimenty to nie wychowanie dziecka, nie zastąpią kontaktu z rodzicami. Zrobisz i tak swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenty
Ja nie chcę by się zajmował, tylko płacił. Pieniędzy chcę a nie by się dzieckiem zajmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemzmiasta
jak tu ktos napisal dobrze wsystkiego dowiesz się u komornika.tylko jak pojdziesz to wez lepiej wszystkie papiery i dane czyli jego pesel,jego adres domu,pracy,może nip jak znasz.we wniosku to trzeba wypełnic wiec po co 2 razy chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenty
Sama sobię poradzę z wychowaniem dziecka, byle tylko dał mi kasę. Faceci i tak na mnie lecą. Nie potrzebuję tego chama. Niech płaci, ja sobie poradzę. Co za problem, te gamonie to bez mózgu są, jak cipkę zobaczą to wszystko zrobią. Nie ważne, że mam dziecko. Były i tak płaci. Im tak lepiej bo nie ich. Ja się nie przejmuję, bo mam utrzymanie. Niech Gachyy się męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poszłam do komornika to miałam ze sobą wyrok z klauzulą wykonalności, pesel swój dzieci i ojca, nazwę i adres zakładu jego pracy, nr konta bankowego z którego wcześniej przelewał mi pieniądze i ostatni adres jego zameldowania, który znałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alimenty i komornik to ostateczność ale czasami konieczna.Wpadłam kiedyś na Byłeżony.pl i one tam mają dużo uwag i doświadczeń w egzekwowaniu alimentów.Trzeba ścigać opierających się tatusiów, bo inaczej nie płacenie wchodzi im w krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×