Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssseee

Mąż mnie zwyzywał!!!

Polecane posty

Gość ssseee

Najpierw awantura, ja powiedziałam do męża ty ch.... i skur.... a on do mnie "wole byc ch... niz kur... i szmata. Co myślicie o tym:( czy miał prawo do takiego zachowania. Również dobrze gdybym go kiedyś uderzyła mógłby mi oddac:( skoro teraz mnie zwyzywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza wyzywasz i jeszcze sie dziwisz? Nie ktore kobiety sa naprawde chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ci jeszcze liścia
dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WDR - Wujek Dobra Rada!!
Ciesz się że w ryj nie dostałaś z liścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Ty możesz a on nie? Jest równouprawnienie i zwyzywać można się nawzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssseee
On nie miał prawa, niezależnie co bym zrobiła nie miał prawa mnie wyzywac. Dla mnie te wyzwiska to tak jakby mnie ktoś uderzył w twarz, ja byłam zdenerowana i zwyzywałam go w nerwach a on z takim czymś do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Mężczyzna też ma nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Bomba!!!!!
Każdej babie homonto i pole nią orać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest cos takiego
co nazywa sie szacunkiem, wzajemnym szacunkiem skoro Ty go nie szanujesz, jakim prawem zadasz od niego czegos, co sama masz gleboko w doopie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emanuelle...
Myślę,że miał prawo...czego Ty oczekujesz co???Że będzie Cię wielbił,za takie słowa?Trzeba było odwrócić się na pięcie i odejść skoro się pochlaliście a nie takimi słówkami,trzeba z głową i klasą!Na faceta trzeba mieć sposób a nie odrazu tu huju itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×