Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalia11111

?????????????:0(((((((((

Polecane posty

hej to ja miałam dac znac i jednak jestem w ciazy zrobiłam test ciazowy dzisiaj i wyszło mi dwie kreseczki dwie wyrazne:-(ale dalej mnie pobolewa tam na dole jakbym miała dostac okres zaraz czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
tak, tez tak mialam. Normalne. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jakbym miała dostac okresu zaraz takie dziwne skurcze mam to co teraz zostało mi tylko do lekarza isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
kurcze mnie tez od ponad tygodnia pobolewa brzuch i ten bol wcale nie ustepuje... ciagle czuje tam mokro i kłucie w szyjce, bola mnie tez piersi a okres powinnam ( czego nie chce) dostac 4 listopada... czy to moga byc objawy ciazy??? i czy jest sens zrobic test dzisiaj?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to ci pomoge powiem ci co teraz cie czeka ,wiem ze to trudne,jesli chcesz oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
chyba tak zrobie ale juz nie mage wytrzymac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
chyba zaraz zrobie wyprawe do apteki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcghbjnkm,
GRATULUJĘ !!!!!! Jesteś w ciąży :) Dwie kreseczki są więc to pewne ! Poboloewanie brzucha jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne ze booli cie brzuch,ja nie wiedziałam ze jestem w ciazy okres mi sie spozniał ale nie robiłam testu poniewaz codziennie myslałam ze dostane okres,bardzo bolały mnie piersi .leć do lekarza im szybciej pojdziesz tym lepiej,lekarz bedzie pytał o date ostaniej miesiaczki zbada cie ginekologicznie zrobi cytolgie i byc moze usg,wysle na szereg badan krew mocz grupa krwi toksoplazoza,wr itd.jesli bedziesz miała jakies pytania to ja chetnie odpowiem podam ci nr gg12914548.pamietaj jesliu mojawi sie jakies plamienie moze byc to nawet ciemny,rozowawy sluz nalezy bezzwłocznie zgłosisc sie do lekarza lub szpitala.domyslam sie ze to szok dla ciebie ale uwierz mi ze dla kazdej to szok nawet dla tej ktora sie stara o dziecko ,moja siostra tez nie planowała ciazy była to wpadka a gdzy Juleczka sie urodziła powiedziała ze nie pamieta czasu kiedy jej z nia nie było.pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
musze jechac bo na moim zadupiu nie ma apteki;p dam znac ok 13:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jescze jedna rzecz jakiej sie boje :-(((((((ze mnie chłoapk zostawi sama rodzice napewno mi pomoga musze mu o tym powiedziec dzisiaj ze bedziemy milei dzidiusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
BUUUUUUUUUUUUUU.......... wkurzyłam się tylko.... zrobiłam ten durny test i nic nie wyszło normalnie ani jednej krechy........ poczekam do 4 listopada bo widac to chyba jakis znak zeby teraz nie robic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie zostawi tzn ze gnojek ,więc nie warto.będziesz miała dzidziusia i to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w środę w tamtym tyg się dowiedziałam że jestem w ciąży , w 5tyg. pęcherzyk ma już 7,9 mm ;) też się bałam powiedzieć chłopakowi i rodzicom ale jest wszystko ok ;) Nic mnie nie boli , jedynie w głowie mi się kręci czasami... Tez tak miałam że bolały mnie jajniki jak bym miała dostać okres, i czasami bolą więc nie przejmuj się widocznie to normalne, piersi też mnie nie bolą. Udaj się jak najszybciej do gina, do 10 tyg musisz się zgłosić inaczej nie dostaniesz becikowego ;( nie martw się wszystko będzie dobrze, dbaj o siebie i bierz kwas foliowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×