Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yolanda bye collii

czy jestem w ciazy POMOCY!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość yolanda bye collii

Witam Kochałam sie z moim mezem bez zabezpieczenia jak prawi zawsze stosunek przerywany, jednak tak nas ponioslo, ze jakos nie wiem co sie stalo spuscil sie do srodka nie mogl zapanowa nad soba, oczywiscie jestem na niego zla jestesmy mlodym malzenstwem i nie chce dziecka narazie. NIe moge sie doliczyc kiedy mialam miesiaczke zreszta w sumie moze bylo to ok tygodnia po miesiaczce> powiedzcie mi ile dni po stosunku jak kupie test wykarze ze jestemw ciazy???????????????? Prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolanda bye collii
pomoze ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozek antek
jestes w cionszy -czarne blizniaki bendom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochałaś się z mężem tydzień po miesiączce, więc zapłodnienie jest prawdopodobne. Radziłabym Ci szybko iść do lekarza (jeśli nie minęło 72h) i poprosić o pigułkę po stosunku. Test ciążowy powinnaś zrobić pierwszego dnia spodziewanej miesiączki. Najlepiej rano, przy pierwszym oddaniu moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaa
słuchaj....test wykazuje najbardziej czułu minimum 6 dni od zapłodnienie, a przeciez nie wiesz nawet czy miałas płodne dni czy nie, pozatym plemiki moga ''pomieszkac'' nawet do 7 dni czekajac na owulacje kobiety... jedyne co moge ci radzic to czekac do miesiaczki. zrób w dniu kiedy sie jej spodziewałas a jej np nie było, ewentualnie dwa dni przed albo dzien ajk jestes bardzo niecierpliwa:) swoaj droga wies zze stosunek przerywany to zadne zabiezpieczenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcdfjweiohfn
kochalas sie w dni ktore sa prawdopodobnie najbardziej plodne :D :classic_cool: dolicz do tego dnia w ktorym sie kochalas jeszcze jakies 3 tyg i po tym czasie zrob test a nastepny po jeszcze jednym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcdfjweiohfn
a jak przez tyle czasu nie dostaniesz okresu bankowo ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolanda bye collii
niestety minelo 72h.... Jakas masakra ale przeciez nie kazdy stosunek w dniach plodnych musi konczyc sie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie każdy. Wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo zajść w ciążę. I pamiętaj, że miesiączka też może Ci się przesunąć ze stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolanda bye collii
ja ogolnie nigdy nie stosowalam innej metody zabezpieczenia tylko stosunek przerywany i jakos jeszcze nigdy nie wpadlismy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dziewczyno miałaś szczęście. Pamiętaj. Jesteś na pierwszej linii frontu ale jeszcze Cię nie zestrzelili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×