Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nina12345

poddenerwowana..

Polecane posty

witam :) mam pytanie pare dni temu bylam u lekarza powiedzial ze skraca mi sie szyjka i musze lezec.. zapisal leki no i leze.. dzis od rana co chwile chce mi sie siusiu..mam zatwardzenie.. boli mnie cale podbrzusze..i mam obfite ulawy.. czasem geste takie kremowe a teraz bardziej przezroczyste i rzadsze.. do tego bylam przed chwila znowu w toalecie i na papierze zauwazylam troszke krwi..ale troszke.. jak myslicie jechac do szpitala?? dzis dopiero 31tydz zaczelam nie chce jeszcze rodzic..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Jeśli skraca Ci się szyjka i masz obfite upławy podbarwione krwią, to może to oznaczać, że odchodzi Ci czop śluzowy. Ja bym pojechała do szpitala, bo jeśli zaczyna się coś dziać, to trzeba szybko podjąć kroki, żeby powstrzymać poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale krwi bylo doslownie ciut.. poczekam jeszcze chwilke i zobacze czy bedzie wiecej..ale mam stracha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czopie śluzowym jest niewiele krwi, tak samo przy rozwieraniu szyjki możesz mieć podbarwiony śluz, ale też nie koniecznie. Jeżeli leżenie i leki nie pomagają a brzuch dalej twardnieje lepiej to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam, szyjke mam skrocona, ale sie trzyma... wydaje mi sie, ze sacza mi sie wody.. tak jest mokro... bierzesz moze luteine do pochwowo? Bo ja biore 2 tabletki rano i wieczorem i wydaje mi sie, ze to od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobolewa mnie tak to podbrzusze.. poczekam jeszcze troszke bo tej krwi naprawde bylo nie wiele.. taka malutka kreseczka na papierze.. teraz siedze jak na iglach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina jeżeli Cię cały czas brzuch pobolewa, lepiej to sprawdzić. Agnieszka jeżeli obawiasz się, że mogą sączyć Ci się wody to możesz w aptece zakupić testy na obecność wód, nazywają się BABY SAFE czy coś w tym rodzaju, teraz niestety dokładnie nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
W czopie krwi nie mus być dużo. Myślę, że lepiej pojechać w takiej sytuacji do szpitala i sprawdzić, bo jeśli zaczyna się akcja porodowa (choć nie musi tak być), to z każdą chwilą trudniej będzie ją powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ale bralam dzis kapiel i probowalam sir troche wydepilowac..:) moze sie zacielam poprostu tyko nie wydaje mi sie bo kapiel bralam jakis czas temu..a nic nie widze bo brzuszek za duzy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×