Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość axnnnn

Nieuczciwy kupujący-Co robić???

Polecane posty

Gość eloeloitd.
BŁAGAM CIĘ !! Przestań odpisywać jej na maile... NIC na Ciebie nie ma więc OLEJ to. Błagam... nie złam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloeloitd.
napisz ewentualnie skargę o męczenie Cię przez innego użytkownika, dostanie ostrzeżenie. ale najlepiej OLEJ JĄ, nic nie odpisuj, daj sobie spokój. Jaki ona ma nick w allegro? Można by ją przyblokować.. i nie bój się bo nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle de jour1
prosze Cie poszla na policje i powiedziala "panie wladzo uzytkowniczka allegro o nicku ...... nie chce mi oddac pieniedzy mimo iz poinformowala ja, ze znalazlam lepsza okazje. Buty wprawdzie uzytkowalam, ale tak czy inaczej chce zwrot pieniedzy" kon by sie usmial. Olej i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za glupoty,policji
zglasza się sprawy o oszustwach np kradzieże towaru i brak zaplaty,a nie takie bzdety,najpierw poinformuj się w regulaminie alle a nie strach o jakieś bzdury!nie jesteś firmą i nie musisz przyjąć towaru!(firmy muszą w 10 dni ale tylko w kup teraz) z tym laptopem wczesniej to następna bzdura!!!!!nie ma takiej opcji zeby po wygranej aukcji i wycofaniu sie wygrającego zmuszać drugą osobę!widzę ze spory procent nie ma pojęcia o dzialaniu alle i przekazuje plotki....(sorry za literowki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myzka27k
Witam! Moj przygoda z kupującym zaczyna sie tak: wystawiłam na licytacje karuzelke zakupiła ja pewna pani pieniążki przelała zgodnie z umowł (koszt karuzelki +koszt wysyłki). Karuzelka nie została wysłana poczta gdyż dogadałam się z panią ze odbierze ją z pracy mojego męża (wolała odebrac osobiśćie gdyż miała dwa kroki do firmy) obiecała że odbierze do końca tygodnia a że mąż wyjechał służbowo wiec nie wiedziałm czy odebrała paczke, ale skoro pani się nie oddzywała wiec myslałam ze sprawa załatwiona po czym pani oddzywa się po miesiącu z pretensjami że paczki jeszcze nie odebrała bo wyjechała na wczasy i nie zdążyła jej odebrac i prosi o adres tej firmy zapytałam pania czemu nie dała znać chośby przez smska że nie odbierze w ustalonym terminie wtedy paczke wziełabym do domu i podalabym jak by wróciła pani na to orzekał że nie musi się tłumaczyć czemu nie odebrała ja w popłochu dzwonie do firmy pytam czy ta paczka jeszcze tam czeka na szczęscie tak dzwonie do niej że może podejść i odebrać. Odebrano ją tego samego dnia po rozmowie ale na ty sie nie skończyło! Pani stwierdziła ze brakuje jednej części a że juz kombinowała więc napisałam niech ją odeśle na mój koszt i oddam pieniądze ale sprawa ucichła i pani się już nie odezwała po czy po dwóch tygodniach napisała że karuzelke odesłała bez slowa wyjaśnienia czemu nie uczyniła tego odrazu jak ją prosiłam! i co mam z ta pania zrobić nie wiem czy użytkowała ta karuzelke nie spodobała jej sie i odesłał czy co nie mam pojecia teraz mnie straszy że wystawi negatywa i zgłosi na policję i co z tym fantem zrobić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosiaaa
dziewczyny a co w przypadku jak sprzedałam buty przez opcję licytacji(używane tylko raz ale opisałam ze są po prostu za duze i wolę sprzedać taniej niz chodzić w za duzych)a kupujący twierdzi ze popsuty zamek jest i rozsuwa się przy noszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujacy ma prawo zwrócić towar bez podania przyczyny do 14 dni. Wiec to ty masz problem i musisz zwrocic pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol hahaha
hahaha do tego 1610 11:22 PADAM ALE PLOTY SIEJECIE!!!!!!!!!!!!CO ZA BZDURY !!!!!!!!!!! KTOŚ JUŻ WCZEŚNIEJ TAM PISAŁ ,ŻE ZWROTY DOTYCZĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE FIRM!!!! I TYLKO W OPCJI KUP TERAZ,CHYBA ŻE JEST REKLAMACJA ALE TO INNA PROCEDURA I NIE DOTYCZY OSÓB PRYWATNYCH!!!!!!!!!! sprzedałaś towar jako osoba prywatna zgodny z opisem i to koniec!!!nie słuchaj tych pseudo mądrych wszechwiedzących tu ,bo zwyczajnie piszą bzdury,nie musisz przyjmować żadnych zwrotów koniec kropka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol hahaha
i własnie takie jest ryzyko kupowania od prywatnych ,jeśli się zgodzą to mogą przyjąć zwrot ale to tylko ich dobra wola-żaden paragraf ich do tego nie zmusi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×