Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lula86

logistyka

Polecane posty

Gość lula86

Czy ktoś z Was może pracuje w branży logistycznej? Ja zaczynam i chciałabym się poradzić - z jakich portali korzystacie, z jakich wyszukiwarek powierzchni magazynowych i komercyjnych, gdzie są najrzetelniejsze informacje? Miałam okazję odwiedzić stronę magazyny.pl i wyszukiwarka wg mnie jest super, na portalu jest też dużo treści merytorycznych - raporty i analizy. Czy znacie ten portal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilla
jest kilka fajnych wyszukiwarek na portalach logistycznych. Co do samej wyszukiwarki magazyny.pl to wydaje się profesjonalna, ma szczegółowe wytyczne do szukania, dzięki czemu łatwiej i precyzyjniej można określić powierzchnie, które nas interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
owszem zgadzam się jest bardzo dużo wyszukiwarek, oczywiście jedne są lepsze inne trochę mniej. Kwestia tego co chcemy znaleźć i jak szybko.Zauważyłam, że raporty i analizy specjalistów z La Salle'a są publikowane na wielu szanowanych portalach i w kilku magazynach branżowych. Rozmawiając z ludźmi z pracy doszliśmy do wniosku, że już wkrótce czekać nas będzie boom logistyczny w Polsce - to byłaby świetna informacja. Obserwując wzrost inwestycji, nakładów finansowych, ilość nowych narzędzi pracy z pewnością niezaprzeczalnie to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internetowy
Jeśli chcesz mieć obeznanie w logistyce polecam stronę http://www.jartom.pl znajdziesz też tam ciekawe raporty i porady związane z magazynami a bez magazynów logistyka przecież nie istnieje. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×