Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość downloadzafree

Przepis na smaczny smarzony chleb !

Polecane posty

Gość downloadzafree

Niewiem czy słyszeliście o chlebie w jajku .. Przepis za mojej babci .. : Jajka daje się do głębokiego tależa i rozczepuje żeby wszystko było żółte . Na patelnie nalewamy olej . i smarzymy . chleb zamacza się w jajku . i kładzie na patelnie.. jak olej jest bardzo mocno rozgrzany to trzeba uważać żeby sie nie przypaliło:) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia28
smakuje cudownie z duza iloscia przypraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna w kuchni
ja robie tak: jajko roztrzepuje , maczam chleb i na patelnie z rozgrzanym maselkiem(nie olejem) po przekreceniu nakładam plasterki sera zółtego i voila. Pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozczepuje..:P ale mniejsza z tym. polecam zrobic wersje po wlosku - przepis wzielam od rodowitej wloszki: wziac dwa kawalki chleba tostowego - odciac skorki, na jeden kawalek polozyc plaster sera (najlepeij mozarelli), pomidora, listek bazylii i znowu plaster sera. przykryc drugim kawalkiem. lekko przygniesc. maczac kanapke z dwoch stron w posolonym roztrzepanym jajku i smazyc z dwoch stron. wersja imprezowa - przed smazeniem wyciac w ksztalcie kolka. ja dodalam tez szynke i jak nie mam bazylii to pesto albo suszona bazylie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga ..no nie moge!!!
tależa rozczepuje smarzony dosc, dalej nie czytam smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna w kuchni
olaboga kobieto jak cie raza błedy to spindalaj na forum polonistyczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest forum polonistyczne ???
dziewczyna zapewne z małopolskiego :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie uczcie się
ortografii!!! już nie mogę słuchać o dysleksjach i innych dysfunkcjach, teraz każdy nieuk nazywa się dyslektykiem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjcjascbh
a ja robię po prostu kanapkę z serem i rzucam na patelnię bez jajka - bo już za dużo jak dla mnie a potem keczup na górę przepraszam - na gurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujcie na słodko
chałkę ( ale może też być pszenna bułka po prostu) .maczamy w mleku i w jajku smażymy, posypujemy cukrem pudrem z cynamonem mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o chlebku na słodko z cukrem pudrem..zasmażany.. Tylko nie wiem jaki jest prawidłowy przepis... Może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×