Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calzadobutki

muszkieterki za kolano - proszę o propozycję

Polecane posty

Gość calzadobutki

Cześć, poszukuję muszkieterek za kolano, w tamtym roku nakręciłam się na buciki firmy calzado, za kolano, jednak ich nie kupiłam a teraz już nie mają tej kolekcji. Poszukuję czegoś na płaskiej podeszwie. Gdyby ktoś mi pomógł byłabym wdzięczna. Dziękuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkieterki za kolano sa
brzydkie. nie dodaje toto uroku, zaburza proporcje. wysoki but powinien siegac kostki, badz 5-10 cm przed kolanem. wtedy dodaje a nie zabiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie wlasnie kupilam
muszkieterki na obcasie i platformie 10cm a moj pan twierdzi ze tylko prostytutki w takich chodza:-0 co o tym sadzicie? ale szczerze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No uchował się taki stereotyp ze platformy to tylko prostytutki, ale myslę ze muszkieterki na obcasie są boskie, sama sobie planuję kupić, ale oprócz nich jeszcze jakieś...tak zeby te muszkieterki były tylko na niektóre luźne wyjścia, a faceci tak mówią, ale i tak wiem ze im sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kilka fajnych na necie widziałam, nawet niektóre z allegro mi sie podobają... zalicytowałam kilka par, moze uda się kupić tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie wlasnie kupilam
dzeikuje..ja wlasnie na allegro kupilam..wiec myslisz ze moge bez obaw w nich chodzic? mnie sie podobaja!!!zaraz postaram sie wkleic fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zablokuj babe i po
pokazesz te buciki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak wkleic
fotke:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calzobutki
Mnie się podobają takie butki, sam mój mężczyzna mnie na takie namawiał - a czy są aż tak prowokujące, żeby wyglądać jak prostytutka? Można wyjść w spódnicy mini i też wyglądać jak prostytutka. Jeśli się dobrze czujesz to dlaczego masz się tak nie ubrać. Ja marze o takich butkach ale nie z zamszu - bo fajnie to wygląda a zimą nogi mokre, i czułam jakbym po gąbce chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje za wypowiedz
ja mam ze skorki blyszczacej ..troszke jak lack..wydaja mi sie normalne..ladne..i w sumie po wypowiedzi mojego jakos nie mam odwagi w nich wyjsc ..echh:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są bardzo sliczne ....
i przynajmniej kobiece i seksowne:P Dlatego ubieraj je i bądż powabną kobietką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje za wypowiedz
dziekuje ..w sumie nigdy nie mialam tak odwaznych butow..ale prawie zawsze chodze w leaginsach i tunikach wiec mysle ze bedzie pasowalo:-) troszke mi ulzylo hihi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echh dziewczyny..:-(
czy ktos sie jeszcze wypowie odnosnie muszkieterek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no calkiem fajne
buciki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajne...ale ja jakos do muszkieterek nie jestem przekonana bo: 1. lubie klasyke i wole buty, ktore za rok beda nadal modne.... dlatego kupuje kozaki DO KOLANA a nie jak ktos napisal 10 cm przed kolano !! Takich nikomu nie radze. kozaki wtedy koncza sie w najgrubszym miejscu lydki i wyglada to tragicznie. 2. Muszkieterki moga tylko nosic wysokie dziewczyny , inaczej cala noga im sie w but chowa Ale te fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej mini skorzana
no no fajne..a jak wygladaja na nodze?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez sprawialm sobie
muszkieterki ale na plaskim obcasie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Współcześnie zakładanie butów rajtarów czy muszkieterów ma uzasadnienie wyłącznie seksualne. Miasta mają jezdnie i chodniki,  prawie żadna z pań nie siedziała na koniu. Raczej w kawiarni. To buty tirówek, które jak ich prababki z epoki baroku, sprzedają swoje ciało. Obecnie wszystkim. A wtedy żołnierzom rabusiom w cholewach do krocza z ostrogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×