Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beataa*

Dobry elektryczny nawilżacz powietrza, jaki polecacie ?

Polecane posty

Gość robik33
Ja sobie kupiłam nawilżacz powietrza parowy ze strony www.stadler-form.pl . Polecam. Nie dość, że jest praktyczny i wydajny to do tego ładnie wygląda. Widać, że ogólnie ta marka dba o takie kwestie jak design, czego nie można powiedzieć o nawilżaczach konkurencji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amejka35
Pod choinkę dostałam nawilżacz firmy Beneco. Taki mały, że czasem to się gubi na półce ;p ale spisuje się na 5. Ma różne opcje do wyboru i wlewam też do niego olejki eteryczne, więc od razu jest ładny zapach w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektryczne faktycznie najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stevens192
Znam się w temacie nawilżania powietrza bo niestety jestem alergiczką. Przetestowałam wiele nawilżaczy i faktycznie ten o którym pisze poprzedniczka czyli "Oskar" od Stadler Form jest bardzo wydajny. Świetnie działa, a dodatkowo można kostki zapachowe umieszczać co tylko umila zasypianie :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaRyt
ja mam oskara od stadler form - bardzo dobry sprzęt i wykonanie i działanie na wysokim poziomie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_
Jestem alergikiem na kurz, pleśnie i trawy, dlatego nie wyobrażam sobie życia bez nawilżacza. Wydaje mi się, że kupując nawilżacz mamy rozwiązanie 2w1, ponieważ nawilżacz również oczyszcza powietrze, a komfort oddychania gdy pracuje nawilżacz nie do porównania. Używam nawilżaczy od prawie 10 lat, zaczynałam od małych ultradźwiękowych, które psuły się średnio po roku użytkowania i ten denerwujący biały pyłek na meblach :/. 4 lata temu, kiedy zostałam mamą zainwestowaliśmy w porządny sprzęt z badaniami klinicznymi. Wybraliśmy nawilżacz powietrza TRIADA www.nawilzacz.pl i chyba na Allegro tez jest. Od tego momentu skończyły się moje zapalenia spojówek, w lipcu kiedy jest największe pylenie nie duszę się, a dla naszego Malucha jest niezastąpiony jak ma katarek lub kaszel. Po 15 min zaczyna spokojne oddychać i czasami dodaje parę kropel ziołowego preparatu dla lepszej inhalacji. Poza tym nie trzeba wlewać wody destylowanej, zwykła woda z kranu wystarczy. Trzeba pamiętać tylko o codziennej wymianie wody – tam właśnie znajdują się wszystkie pyłki i bakterie, które nawilżacz oczyścił z powietrza, więc trzeba się tego pozbyć. Wystarczy umyć dolna miskę, raz na ok pół roku – w zależności od częstotliwości używania odkamieniam i wymieniam filtr suchy – na nim najlepiej widać ile zabrudzeń eliminuje z otoczenia. W 100% polecam nawilżacz Triada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
A nie lepiej biorąc pod uwagę stopień zanieczyszczenia powietrza w naszym kraju kupić teraz oczyszczacz powietrza z nawilżaczem zamiast osobny nawilżacz? ja tak zrobiłam i oczyszczacz nawilża lepiej moim zdaniem niż samodzielny nawilżacz jaki miałam wcześniej. Mówię o modelu http://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzje/sharp-kc-a40euw/ jest dość niewielki jak na taki sprzęt a łączy w sobie i oczyszczacz, nawilżacz ewaporacyjny i jonizator. Ma 3 litrowy zbiornik na wodę, wyposażony także w filtr nawilżacza, który usuwa z wody osad i mikroorganizmy, możemy spokojnie korzystać z kranówki, zanim ją zamieni w parę wodną dokładnie ją oczyści. Przy alergiach myślę, że to strzał w 10 taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przetestowałam tzn. kupiłam ten Oskar, zachwyciło mnie to, że nie moczy podłogi jak inne. Do tego prosty i elegancki - mój the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierami najlepszy nawilzacz powietrza za 200 zł trendion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka

Ja mam firmy Stadler. Fajnie wygląda i spełnia swoje funkcje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×