Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woreczek

worki pod ooczami-najlepszy chirurg do tego typu zabiegu

Polecane posty

Gość woreczek

witam, chcialam sie doradzic ktory chirurg plastyk bylby przez Was polecany aby wykonac tego typu zaqbieg???? Obawiam sie tego typu ingerencji chirurgicznej bo to w koncu twarz i skutkow ubocznych juz tak latwo sie nie zakryje;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek
bardzo prosze o podpowiedzi:)! Juz mam naprawde dosyc tych okropnych worów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiiinynenka
Moja przyjaciółka miała worki straaaszne- taka uroda. Usuwała je u Dr Jarlińskiego we Wrocławiu on też w innych miastach przyjmuje, z tego co kojarze to zapłaciła albo 3tys albo 3,5 tys. Pamiętaj, efety są strasznie późno, pamiętam jak już płakała, że nic się po zabiegu nie zmieniło i wyglada tak samo..ale po 2 miesiacach nie widać nic! zero worków, wyglada idealnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiiinynenka
PS. Lekarza od worków szukałyśmy dobre pare miesięcy, po opiniach po forach, on okazał się najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbalitka
Mnie okłady z herbatki tez juz nie wystarczyły. Zoperowała mi je dr Ostrowska-Clark i wygladam jak malowanie! Na efekty nie czekałam długo , bo gdy tylko zeszła opuchlizna nie miałam sladu po workach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek
A czy któraś z Was zrobiła sobie tego typu zabieg i miała jakiekolwiek niepożądane skutki uboczne??? Bo ja się tego bardzo boję....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek
ma ktoś jeszcze jakiekolwiek info na ten temat ????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brugia2010
Witam, ja jestem po konsultacji u dr. Kruka z Poznania. Zamierzam usunąć worki pod oczami (przepuklinę tłuszczową) pod koniec listopada. Chętnie porozmawiam z osobami, które już są po tym zabiegu. Nie ukrywam, że się trochę obawiam efektu końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39tka123
prosze napiszcie ile macie lat? moje worki juz tez prawie nie znikaja, kiedys mialam je rano i wchlanialy sie okolo poludnia, teraz juz sa caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbalitka
Ja mam 37 i zdecydowanie był mi już zabieg potrzebny. Moja dr mówiła ,że czasem nawet 26 latki mają tą operację . To wynika z takiej budowy oka i już . Nie patrz na wiek , tylko na to czy tego bardzo chcesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CZY OSTROWSKA CLARK ROBILA TE OPERACJE STARA METODA WYCIECIEM SKORY CZY LASEREM SPOJOWKOWO? BO MI ZAPROPONOWALA WYCIECIE SKORY PONIEWAZ LASER MI WORKOW JUZ NIE USONIE, JEDNAK BOJE SIE PONIEWAZ NIE WIEM CZY ONA MA W TYM DOSWIADCZENIE,( NAPSIALA ZE PRAKTYKUJA TO PARE MIESIECY) CO MYSLICIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbalitka
U mnie robiła stara metodą i wynik jest bardzo dobry. To chyba jej konik! Spotkałam inną pacjentkę, która miała ściągane szwy w dniu mojej operacji i też miała robione powieki. Babka nie miała ani jednego sińca i to mnie zupełnie przekonało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Pań miała operowane worki pod oczami w Polanicy? O ile tak, poproszę o info którego lekarza można polecić. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zdecydujesz się na operację spróbuj kremu Instantly Ageless firmy Jeunesse, jest dostępny w Polsce już od kilku lat. Ja go używam od roku i moje worki i cienie pod oczami zniknęły. Działa natychmiastowo, szybko się wchłania i ma przyjemną konsystencję, a do tego usuwa wszelkie niedoskonałości. Ja oprócz worków pod oczami miałam też wyraźne bruzdy na czole i je też ten krem wygładził. Ja kupiłam go na tej stronie www.mkap.jeunesseglobal.com/pl-PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabasterr
Jeśli mam być szczera kremy , botoksy, mezoterapie to strata pieniędzy. Mnie dopiero na cienie, worki pod oczami pomógł zabieg plastyki powiek. Polecam dR Osucha, wszystko mi wyjaśnił, zoperował i dziś wyglądam młodziej, buzia taka wypoczęta a wiecznie miałam te paskudne worki pod oczami https://drosuch.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam u Libora polaka w ostrawie.jestem zadowolona,niedrogo a na dodatek dostalam Tabletke przed zabiegiem i sam zabieg ledwo pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×