Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiatuszekkk6666666

rozmowa kwalifikacyjna Triumph

Polecane posty

Gość kwiatuszekkk6666666

macie jakieś rady? czy wyglądają standardowo tak jak do wszystkich butików??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
to wszystko zależy czy sklep w centrum handlowym czy w innym miejscu. zależy też od tego czy właściciel ma jeden butik trimph,czy więcej. trochę znam temat ,możesz pytać ,co będę mogła to podpowiem. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rada, to poczytać trochę o brafittingu na lobby biuściastych, dowiedzieć się co nieco o prawidłowym doborze stanika. Chyba że chcesz być kolejną ekspedientką, która wciska wszystkich w 75B. Duża część kobiet potrzebuje obwodów poniżej 70 tzn 65 i 60. Obwodu zwłaszcza w triumphie się nie zawyża, tzn jeżeli wymiar pod biustem ciasno to 73, to nie daje się obwodu 75 tylko 70. Czasami nawet 65, ale w Triumphie takich nie ma. Jak dla mnie praca tam to i tak zły pomysł, ceny kosmiczne, jakość byle jaka, brak pełnej rozmiarówki. Ja bym przynajmniej tak nie mogła, ponad 90% kobiet potrzebuje rozmiarów innych niż 70-90 A-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
Głaszczka co ty za głupoty opowiadasz .pokaz mi lepszy produkt bieliźniany w Polsce za podobną-umiarkowaną cene . w ofercie Triumpha sa oczywiście rozmiary od 65 wzwyż i miski do G, Triumph jest liderem w branży na rynku polskim ,bez wzgledu na to co tu naskrobiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
najwięcej biustonoszy sprzedaje się w rozmiarze 75 B i 75C , zaraz za nimi plasują się kolejno inne rozmiary ale wszelkie skrajności w minimalnych ilosciach ,dlatego często w ofertach sklepów po prostu nie opłaca się magazynować rozmiarów 65 G ,czy 105 A. po takie rozmiary mogę wysłać klienta do twojego sklepu ,daj namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://stanikowamapa.prv.pl/ każdy sklep z tej mapy i jeszcze wiele więcej ma 100 razy lepszą bieliznę, w pełnej rozmiarówce, porządnej jakości. Panache, Freya, Curvy Kate, Discover Mademoiselle, jest całe mnóstwo lepszych marek. Najwięcej sprzedaje się 75B i C, bo to najczęstsze źle dobrane rozmiary staników, kobiety pomierzą się według tabelki Triupha i myślą, że to jakaś wyrocznia i tak ma być. Ja wg niej na 75A się nie załapię nawet, a mój prawidłowy rozmiar to 65D. Wciskanie byle czego w kosmicznych cenach i udawanie wielce ekskluzywnej marki, to cały Triumph... Rozmiary 60G by się sprzedawały, gdyby kobiety wiedziały jak poprawnie dobrać bieliznę, ale jeżeli panie tam pracujące uważają go za butik taki jak każdy inny i nie zainteresują się brafittingiem, a klientki ślepo im ufają no to nic dziwnego, że jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Triumph jest niestety liderem z niewiadomych mi przyczyn, bo jak już napisałam, jest wiele więcej lepszych sklepów z szerszą rozmiarówką i wykwalifikowanymi ekspedientkami, które nie wciskają klientkom byle czego, aby tylko sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
tu nie chodzi o dobranie wg nowej mody ,kazdej klientce nowego rozmiaru.ciebie może bedzie pasiło i 60F .chodzi by dobrać prawidłowy rozmiar ,nie patrząc na rozmiar z etykiety.wiele klientek raz kupując wg nowej mody mierzenia,po pierwszym dniu rezygnowały z zakupu i wracały do starego rozmiaru w którym mogły oddychać .tu mam na uwadze głównie rozmiary od 85D wzwyż. skonsultuj z lekarzem,czy noszenie za ciasnej bielizny nie szkodzi w perspektywie ,zwłaszcza jak ktoś jest tęższy.liczy się także kształt piersi i nie w każdym przypadku jest sens stosować tę nową metodę ,wszystko zależy od wielu czynników,a nie jak leci wszystkich szokować nowym odkryciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli są mierzone przez niewykwalifikowane osoby i np na 70 pod biustem są wciskane np w dość ciasne staniki Panache, to się wcale nie dziwię, że rezygnują. Bieliznę powinny dobierać osoby, które mają o tym pojęcie. Jeżeli w nie wszystkich sklepach z lepszymi markami są takie osoby, to tym bardziej nie ma ich w Triumphie. Tą 75tke z tabeli Triumpha to ja mogę sobie na biodrach zapiąć, a nie pod biustem. Wiele kobiet po prostu potrzebuje obwodu 60, 65, bo 70 jest już o wiele za luźne. Tu nie chodzi o wciskanie wszystkich w jak najmniejszy obwód i jak największą miskę, dla wielu kobiet 70 to po prostu na prawdę za dużo. Mi w 65D jest o wiele wygodniej niż w 75B i mój biust przy okazji nie jest rozpłaszczany i spychany pod pachy, bo obwód w 75B był tak luźny, że nic nie trzymał. Najpierw trzeba mieć o bieliźnie jakieś pojęcie, a dopiero później brać się do jej sprzedaży. I nie byłoby zamieszania wokół Triumpha, gdyby nie było w nim tak wysokich cen, albo gdyby obwody były tak ścisłe, że kobiety, które mają pod biustem mniej niż 70 cm mogłyby nosić 70tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nikt nie mówi o noszeniu za ciasnej bielizny, tylko odpowiednio ciasnej, by mogła utrzymać biust, a nie żeby miski wjeżdżały mi na biust przy każdym podniesieniu rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
niemniej jednak klientki wymagające pozostają przy bieliźnie Triumph przedział cenowy 49,9 - 169 nie odstrasza . co do personelu to fakt,ze podobny jak w innych sklepach . problem w tym,ze mało zdolnych w tym zawodzie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
Głaszczka ,autorka prosi o rady ,może powinnyśmy coś w tym temacie napisać zamiast krytykować Triumph i reklamować inne firmy bieliźniarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klientki wymagające wybiorą coś lepszego, bo np dla mnie Triumph to sklep, do którego już raczej nie zajdę, chyba że zmieni się coś w rozmiarówce i jakości :) Za tę samą kwotę można dostać coś porządnego, dlatego nie wiem skąd niechęć wśród kobiet do innych marek. Ja niestety nic innego autorce nie powiem, bo ja (i chyba wszystkie kobiety, które przeszły uświadomienie i noszą dobrze dopasowaną bieliznę) radzę omijać ten sklep szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
to jakie marki polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie z glaszczka nie zgodz
mam gdzies te niby poprawne pomiary, gdzie kobieta o malutkim biuscie nagle okazuje sie ze ma rozmiar D. Probowalam tego i co? I nic, wygladalam w tym idelnie dobranym staniku jak matka ktora krami piersia. Brakowalo tylko zameczkow na miseczkach i wypisz wymaluj bylby biustonosz do karmienia. Nosze normalna bielizne ale nie taka ktora moich piersi ani nie podniesie ani nie uwydatni tylko okryje po szyje swoimi miskami. Wole te rozmiary z triumpha bo przynajmniej maja dla mnie ladna i komfortowa bielizne. A ja komfortowo nie czuje sie w staniku ktory mnie obwiazuje i w miseczkach ktore okrywaja cale piersi tak ze zalozenie bluzki z dekoltem jest niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
a mi sprzedawczynie cały czas wciskają 75B chociaż mam 65C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie każe kupować Ci tzw fullcupów, jest wiele innych modeli, do głębokich dekoltów plunge, bardzo dużo odsłaniają też halfcupy Tu masz listę wszystkich: http://www.balkonetka.pl/katalog/style Można wybierać ile się chce. I jak już pisałam, nikt nikomu nie każe wciskać się w za ciasne obwody, tylko odpowiednio ścisłe. Na osobie z 66cm pod biustem 75tka nie będzie leżała poprawnie i nie będzie niczego trzymała. Jeżeli np przy 69cm bardzo ciasno pod biustem daje się obwód 60, to oczywiście, że będzie za ciasny. Ale do idealnego dobrania stanika potrzebne są odpowiednie osoby, które mają o tym pojęcie. Ja swojego stanika nie czuję przez cały dzień, a mimo to wszystko trzyma się na miejscu, nic mi nie wyskakuje górą czy dołem. Nie ściskam się. "D" to nie rozmiar, rozmiar składa się też z obwodu pod biustem, 60D i 75D to dwa zupełnie inne rozmiary, innej postury kobiety i inne biusty, inne obwody i inne miseczki. Lepsze marki to np Panache, Freya, Pour Moi, Curvy Kate, Discover Mademoiselle, Fantasie, Fauve, Audelle. http://www.balkonetka.pl/katalog/brand możesz obejrzeć, jest wiele ciekawych i dużo lepszych marek od Triumpha. http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/triumph-flaunt-d Może nie powinnam linkować, ale spójrz jak wygląda Triumph w dobrze dobranym rozmiarze... Szczerze jak patrzę na wszystkie te staniki Triumpha na balkonetce to się śmieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragram
Dlaczego ja nigdy wcześniej nie słyszałaM O TYCH MARKACH. CZY TO CHIŃSKIE,CZY TURECKIE ? w jakich cenach? gdzie mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragram
A co to ta balkonetka? Przejrzałam ostatnio nowe kolekcje trumfa i powiem ci szczerze że lepej sie prezentują od tych z twojego linka. Nawet sobie pomierzyłam i chyba kupię .jeden spuszjacy drugi sportowy,bo ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to marki brytyjskie, jak możesz zobaczyć na balkonetce (www.balkonetka.pl - tak jak widać na górze, miejsce szczęśliwych biustów, w katalogu kobiety prezentują kupione staniki na sobie, można zobaczyć co jak leży przed zakupem, dowiedzieć się czegoś o różnych markach, modelach). Kupując staniki w bieliźniakach za 20zł, ewentualnie jakieś polskie marki za ok 50 albo Triumphy, nie dziwne, że nic nie słyszałaś o tych markach. Ceny to zazwyczaj 100-170zł. Staniki mają szeroką rozmiarówkę, obwody od 60cm, miski HH, J, JJ, K, dobrą jakość, ścisłe obwody, które nie rozciągają się po kilku założeniach. Mam jeden stanik polski, który po pół roku jest jakiś zabarwiony, miski odkształcone, zaczyna się pruć, metka po kilku pierwszych praniach wyglądała koszmarnie i musiałam odciąć. Reszta to staniki brytyjskie, które po dłuższym czasie wyglądają praktycznie jak nowe, dalej tak samo ścisłe, kolory te same, metki niesprane. Wszystkie mniej więcej tyle samo noszone i prane ręcznie. Kupić można w sklepach stacjonarnych z mapy: http://stanikowamapa.prv.pl/ na allegro, ebayu w sklepach internetowych i w sklepach, które mają staniki tych firm, ale nie są umieszczone na mapie ze względu na niewykwalifikowane ekspedientki. Czyli jak widać sklepu z szeroką rozmiarówką nie zalicza się automatycznie do idealnych i najlepszych. Sportowe staniki najlepsze są marki shock absorber, no ale zostańcie sobie przy tym Triumphie i niszczcie biusty. Jak ktoś tu kiedyś napisał, konkurencji mi ze źle dobranymi stanikami nie zrobicie, a szkodzicie tylko sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowatrawadupajawa
Nie no , to że jakaś pani Cichopek nosi w trakcie robienia zdjęć do reklamy...a propo ile wzięła?...No i poza tym nie chciałabym być podobną do niej pod żadnym wzgledem. Pani Głaszczko proszę nami nie manipulować,robi to pani nie umiejetnie. Ja wolę Triumpha ,Felinę i dobre marki francuskie ,na które mnie rzadko stać niestety. Angielska bielizna no to taka na Angielki ,niespecjalna . Te marki kompletnie nieznane. Może pani założy oddzielny wątek ,na którym będzie pani promować te swoje ulubione marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszekkk6666666
głaszczka i Głaszczka spadaj z mojego tematu jak nie umiesz mi nic poradzić na zadany problem. Może ktoś normalny mi pomoże ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Angielska bielizna no to taka na Angielki ,niespecjalna' Nie miałaś na sobie żadnej z tych marek, a się wypowiadasz :) Możesz pisać że Triumph jest najlepszy, ale i tak pod względem jakościowym i rozmiarowym nie będzie. Triumphowa 75tka po DWÓCH skróceniach rozciąga się do 100cm i jest proponowana na 66 pod biustem i nazywana ścisłą i dobrej jakości - śmieszne. Przykład Cichopek i innych gwiazd to tylko pokazanie, że to nie jest jakaś marka z kosmosu, której nikt nie zna, bo jest znana, świadczy o tym też chociażby już ponad 1000 staników w katalogu na balkonetce. Nikim nie manipuluję, tylko próbuję otworzyć wam oczy, Triumph nie jest żadną ekskluzywną marką i w innych krajach nie jest wcale tak popularny jak w Polsce. W sumie ciężko zauważyć, że ma złą jakość, jeżeli od początku ma się za luźny obwód A na zadany problem autorko też coś podpowiedziałam, dowiedz się czegoś o dobieraniu stanika i nie wciskaj w tej pracy wszystkich kobiet w 75tki, a już zwłaszcza tych szczupłych, bo 75tka jest na 80-85cm pod biustem, triumphowa pewnie na jeszcze więcej. Wszystko zależy od tego, na ile będziesz uczciwa. Jeżeli będziesz, to tak jak jedna z pań prowadzących swój sklep z szerokimi rozmiarami, będziesz rzetelnie mierzyła i pomagała, a przy braku rozmiaru powiesz, że nic niestety nie masz. Jeżeli nie będziesz, no to wkładaj wszystkich jak leci w 75B, trochę większe w 80B, a duże biusty w 80D. Miski w sklepach Triumph ma chyba AŻ do E przy obwodzie 70, więc myślę, że te mniejsze i średnie biusty na średnich kobietach dałabyś rade tam ostanikować. Ale i tak sprzedawać będziesz produkt niewarty swojej ceny, ze złą konstrukcją (słynnymi rakietami np w Doreen) i rozciągliwymi obwodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supersprzedawcatriumph
Głaszczka co ty tu za głupoty opowiadasz ? Pracuję w sklepie Triumph i nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie,o swoich pracodawcach także .Wcześniej przeszłam przez wiele sieciówek markowych, ale obecna praca naprawdę spełnia moje oczekiwania. Co do asortymentu i rozmiarów,to raczej w głowie mi się od nich kręci, klientki też nie narzekają .To wszystko chyba zależy od lokalizacji i właścicieli ,bo to oni głównie decydują o wszystkim. No i zarobki mam całkiem zadowalające. Pozdrowionka dla konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmaljunga to jest
Glaszczka nie przegadasz ich! Niespecjalna bielizna dla Angielek :D Oferta wiekszosci firm wymienionych przez Glaszczke jest w tym sklepie: www.bravissimo.com Mozna zobaczyc jak te "niespecjalne" modele sie prezentuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldemaroschły
Panno Głaszczko,czy pani zaczęła sama ze sobą rozmawiać? Sama siebie popierać? Marna to musi być jednak bielizna,skoro trzeba się uciekać do takich forteli . Cichopek nie pomogła w reklamie . dawanie tu w ilościach hurtowych linków też nie jest skuteczne. Prawda jest taka,że najlepszą reklamą dla towarów Triumpha jest jego dobra jakość i przystępne ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawcotriumph, racja, od rozmiarów 70-100 A-E może się zakręcić, rzeczywiście... ;) Ciekawe co by było jakbyś miała obwody od 60 i miski do K w rozmiarówce brytyjskiej (czyli połowa liter podwójnych, DD, FF< GG, HH, JJ). Najlepsze jest to, że traktujesz sklep z bielizną jak zwykły butik czy inną sieciówkę. Bielizną powinny zajmować się odpowiednie do tego osoby, a nie ktokolwiek pierwszy z brzegu emmaljunga to jest, już siedzę i się tylko uśmiecham, jakie to kobiety są ślepe i ślepo wierzą w tego triumpha, żeby to jeszcze ładne było, czy tanie, czy dobrej jakości... Ale jest brzydkie, drogie i byle jakie. Panie zwolenniczki Triumpha, naprawdę uważacie, że 75tka rozciągająca się do 100cm po skróceniach to jest dobra jakość? Moje 65tki z tych nieznanych, 'niespecjalnych' angielskich firm po długim używaniu rozciągają się najwyżej o 10cm, a są w tych samych cenach co Triumph i do tego w o wiele szerszej rozmiarówce... Nie mogę pojąć, czemu zamiast czegoś lepszego, ale nowego i nieznanego wolicie byle co, ale znane i dzięki temu wszędzie możecie się pochwalić, że jakie to wy elegantki, triumpha nosicie... waldemaroschły, zapytam jeszcze raz, czy 75tka rozciągająca się do 100cm to jest wg Ciebie dobra jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789lkj
pani jest desperatka,pani ucieka sie do klamstwa,do oczerniania konkurencji,by swoj interes wypromowac.musisz wiedziec kobieto ,ze klientki marki trumph sa inteligentne i maja oczy. ja przed chwila zmierzyłam nowo zakupiony biustonosz z tym który kupiłam 2 lata temu.przy rozciagnieciu róznica może 2 cm. podstawa jest bardzo stabilna . moja mama z kolei od chyba 20 lat nosi doreen ,stara klasyke triumpha ,w tych latach kupowała raz w roku ,zawsze na gwiazdke.i wystarczy ,bo poprzednie nosiła po kilka lat i sie uzbieralo w szufladzie.rok temu sprzedawca namowil ja na nowy model z tej kolekcji doreen lux ,jest jeszcze bardziej stabilny.mama mosi 95F i nie sadze,ze te pani balkonetki by chciala nawet przymierzyc.ja mam rozmiar 75F i tez lubie sobie ponownie zakupic model sprawdzony w noszeniu.ja kupuje glownie biale lub cieliste bo najlepiej prezentuja sie pod strojem ktory nosze w pracy. tak sobie pomyslalam,ze to moze pani zalozyla ten temat ,by moc tu marke triupmpf krytykowac ,a swoje promowac. to co wiem to triumph zapracowal sobie na uznanie prawie na calym swiecie poprzez jakosc i dostepne ceny. poprzez oczernianie dobrych produktow nie zdobedzie pani uznania dla swoich,nawet jak beda rownie dobre.nie te metody ,nie ta droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789lkj
pani jest desperatka,pani ucieka sie do klamstwa,do oczerniania konkurencji,by swoj interes wypromowac.musisz wiedziec kobieto ,ze klientki marki trumph sa inteligentne i maja oczy. ja przed chwila zmierzyłam nowo zakupiony biustonosz z tym który kupiłam 2 lata temu.przy rozciagnieciu róznica może 2 cm. podstawa jest bardzo stabilna . moja mama z kolei od chyba 20 lat nosi doreen ,stara klasyke triumpha ,w tych latach kupowała raz w roku ,zawsze na gwiazdke.i wystarczy ,bo poprzednie nosiła po kilka lat i sie uzbieralo w szufladzie.rok temu sprzedawca namowil ja na nowy model z tej kolekcji doreen lux ,jest jeszcze bardziej stabilny.mama mosi 95F i nie sadze,ze te pani balkonetki by chciala nawet przymierzyc.ja mam rozmiar 75F i tez lubie sobie ponownie zakupic model sprawdzony w noszeniu.ja kupuje glownie biale lub cieliste bo najlepiej prezentuja sie pod strojem ktory nosze w pracy. tak sobie pomyslalam,ze to moze pani zalozyla ten temat ,by moc tu marke triupmpf krytykowac ,a swoje promowac. to co wiem to triumph zapracowal sobie na uznanie prawie na calym swiecie poprzez jakosc i dostepne ceny. poprzez oczernianie dobrych produktow nie zdobedzie pani uznania dla swoich,nawet jak beda rownie dobre.nie te metody ,nie ta droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×