Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiatuszekkk6666666

rozmowa kwalifikacyjna Triumph

Polecane posty

Gość kasienka-majowa
A tak serio to czy ktoś pracuje jako sprzedawca Triumfa,czy łatwo się tam załapać? Bo ja właśnie zamierzam zmienić swoją ciężką pracę pracę za 1200zł. Czy w Triumfie zarobię więcej ,czy tam mogę liczyć na awans . A może ktoś z Warszawy lub okolic potrzebuje dobrego pracownika .Może ktoś kompetentny coś tu skrobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie są moje produkty, nie mam sklepu, nie sprzedaję, nie jestem brafitterką, jestem tylko kobietą, która potrzebuje obwodu 60, 65, a w waszym idealnym i najlepszym Triumphie tego nie ma, więc gdzie on taki najlepszy? Może być najbardziej znanym sklepem, ale nie będzie najlepszym. Nie ja jedna potrzebuję obwodów poniżej 70, jeżeli mieścicie się w rozmiarówce Triumpha i wam nie przeszkadzają ciągnące się obwody i kacze dzioby zamiast piersi, to się bardzo cieszę, ale jest wiele kobiet, które z rozmiarówki Triumpha wypadają, i chociażby dlatego Triumph najlepszy nie jest. Już nawet polskie firmy takie jak Kinga, Dalia, Milena czy Konrad poszerzyły rozmiarówkę i nie są najgorszej jakości, bo Milena ma całkiem przyzwoite obwody, niektóre naprawdę bardzo ścisłe, a Dalia ma niezłą konstrukcję. Proszę Cię, to jest ładne i warte swojej ceny? http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/triumph-doreen-luxury-n Miski zabudowane pod samą szyję, brak fiszbin, rakiety, obwód rozciągliwy... W życiu bym tego nie założyła, myślę, że po prostu nie jesteśmy tym samym pokoleniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż tak naprawdę, to moja mama też by tego nie założyła, więc nie wiem, z kim rozmawiam, jeżeli wg was to jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona80
Też przyłączam się do pytań które postawiła Kasieńka Majowa. Jestem z bliskich okolic Poznania. Pozdrawiam - Moni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trumph to badziewie, głaszczka ma rację! Raz się skusiłam! Mam jeden stanik triumpha, skusiłam się, bo ładnie wyglądał i żałuję. Kupiłam 70 C i po kilku miesiącach mogłabym zrobić z niego linę do bungee! Co za badziewie. Nigdy więcej nie kupię NIC innego niż moja ukochana chantalle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica bielizny
Po pierwsze trumph ma w swoim asortymencie 65E nawet :D wypuscil taka linie ostatnio na potrzeby klientek. PO drugie pokazalas biustonosz doreen który jest bez fiszbin i jest mnóstwo starszych pań które po prostu innnych biustonoszy nie chcą bo ten kupują od zawsze bo jest to produkt bazowy trumpha i nic innego im nie wciśniesz mimo że np Felina jest sto razy lepsza na duży biust . Po trzecie owszem ja za trumphem tez nie jestem bo nie podoba mi sie to jak leży na biuście w sklepie którym pracuje jest też bielizna Esprit która rewelacyjnie leży i ich 70 pod biustem odpowiada dla mnie 65 trumpha. Trumph sie dostosowuję do potrzeb klientek i produkuje to co się sprzedaję, straszym kobietom nie dasz ciasnego stanika bo dla nich jest to nie wygodne i gwarantuje Ci że nie przekonasz ich to ciaśniejszego obwodu a w trumphe wiekszosc klientek to 40+ , młode dziewczyny zaczynające nosić staniki tez wcale nie chcą się przekonać do ciaśniejszych bo jest to jeszcze dla nich nie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica bielizny
do grhh tak chantella tez mamy i to są rewelacyjne biustonosze , tylko czemu takie drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też żałuję, że drogie, ale z drugiej strony służą mi kilka lat, no i wyglądają jak milion dolarów:) Wywaliłam już wszystkie inne, trzymam tylko moje chantalki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głaszczka dobrze mówi, chociaż trochę nie na temat. mam kilka staników z Trumpha i wszystkie są straszliwie rozciągnięte. od kiedy noszę dopasowaną bieliznę moje piersi po prostu nie mieszczą się w modelach triumphowskich. wcześniej leżały w miarę dobrze, teraz nie jestem w stanie wytrzymać w nich dłużej niż kilka minut... brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smażone zielone pomidory
Głaszcza, czytam Twoje wypowiedzi i kiwam głową, ja mam spory biust przy względnie małym obwodzie i Triumph najnormalniej w świecie nie ma dla mnie stanika - tam sprzedawczynie wierzą, że 75B to to samo co 70C, ceny za taką jakość są dużo wygórowane. Pewnie kobiety, które noszą standardowy rozmiar stanika znajdą w Triumphie cos dla siebie, niestety, mało jest takich kobiet - większość z nich po prostu nosi źle dobrany rozmiar. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej, stanikomania.pl to bardzo dobra strona dla biuściastych i niestandardowych, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
głaszczka,ty naprawdę jesteś desperatką .mnie by się tak nie chciało tu za darmo z taką pasją produkować i zakładać konta na pocztach tylko po to by poprzeć samą siebie. nikt kto kupuje Triumpha nie uwierzy ,że stanik tej marki tak się rozciąga .nikt tez tobie nie uwierzy że nie masz interesu by promować jakieś nieznane marki. nie znasz się na marketingu . gdybyś potrzebowała pomocy w sprzedaży tego towaru to powiedz jasno ,może coś poradzę , z tego żyję. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozciąga się jak guma z chińskich majtek i jest kompletnym badziewiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica bielizny
tu nie chodzi o to że sprzedawczynie wierzą ze 75B ti to samo co 70C chodzi o to że miseczkowo jest tak samo jeżeli zwiksza się obwód to wraz z nim miska logiczne :) ale nikt na siłe nie stara się takich zamienników wcisnąc przynajmniej u mnie tego sie nie robi, jedynie jest to czasami sposób żeby szczupła kobiete przekonać że wcale nie nosi 80 B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdssd
Sama rok czasu sprzedawalam bielizne Triumph obwody byly od 70 do 85 ,miski do H i faktycznie wciskanie nie tego rozmiaru ktory trzeba jest ciezkie juz nie piszac ze pierw musisz proponowac najdrozsze mozesz i 75b wciskac dla klientki o rozmiarach 80g -byle sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
pracownico bielizny może ja się nie do końca znam ,ale coś mi się wydaje ,że literki oznaczajace wielkość misek w biustonoszu odpowiadają za ich rozstaw między piersiami. i tak A ma największą przerwę między miskami i utrzymuje ten mały biust w naturalnym jego położeniu. np mając 75A można kupić 70B ,będzie ciaśniej ,ale piersi ściągnie się spod pach do przodu dekoltu. 75A będzie dobry gdy chcemy komfortu,wygody, 70B na inne okazje . ale czy jest sens mając obwód rzeczywisty 80cm pakować się w 70 czy 65?no chyba ,że rozmiarówka zwichrowana ,albo surowiec za bardzo rozciągliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
sddsdssd...to ty chyba baaardzo dawno w tym Triumph-ie pracowałaś . bo od lat rozmiary sa od 65 - 120 .albo może twój szef swoja politykę stosował ,bo w okrojonej rozmiarówce najwiecej klientek miał. głupotą jest np trzymanie w ofercie rozmiaru 115,gdy małe miasto i jedna klientka kupująca raz na dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś Ci się pomieszało, że jakieś konta zakładam. Nie podałam żadnego konkretnego sklepu, miasta, nic a nic, wymieniłam zupełnie różne marki, a uważasz, że próbuję coś sprzedać :D Nie znam się na marketingu, bo nie mam z tym zupełnie nic wspólnego. A piszę o tym, bo to jakiegoś rodzaju zainteresowanie, jakbyś pośledziła tematy o stanikach, to zauważyłabyś, że jest też Best_Bra, która nakierowuje na dobrze dobrane staniki i była tutaj o wiele wcześniej niż ja. A chodzi nam głównie o to, żeby coraz więcej kobiet domagało się węższych obwodów i większych misek, żeby za pare lat móc kupić rozmiar 65F dobrej jakości za 50zł w większości sklepów z bielizną. Byłabym w niebie gdybym mogła kupić coś dla siebie stacjonarnie, a nie przez internet. Ktoś napisał, że Triumph wypuścił linie z obwodem 65 na potrzeby klientek. Więc sama widzisz, że to działa, nawet zwykły H&M zaczął szyć ściślejsze obwody, bo coraz więcej kobiet się ich domaga. A nam zależy, żeby było tego jeszcze więcej. Nie wykluczam żadnej marki, której stanik będzie poprawnie leżał w jakimś skrajnym rozmiarze. Nie czytasz chyba uważnie, pisałam, że są kobiety, które noszą 70B, 70D, 75D, 80E i one coś znajdą nawet i w Triumphie (pomijając to, że zaraz im się te staniki rozciągną), ale o wiele więcej jest kobiet, które potrzebują węższych obwodów i większych miseczek. Może i ktoś, kto nosi Triumpha nie uwierzy, że się rozciąga, bo zazwyczaj kupują tam kobiety, które nie znają swojego prawidłowego rozmiaru i noszą od początku za luźne obwody. Mając obwód rzeczywisty 80, mierzony ciasno odpowiedni będzie obwód 75. 65 to już wielka przesada, ale pisałam już ze trzy razy, nikt nikogo nie chce wciskać w za ciasne obwody. No ale wybacz, co mają zrobić kobiety, które mają mniej niż 70cm pod biustem? Kupować drogie Triumphy i je skracać, bo 70 rozciąga się do 90cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
Głaszczka i głaszczka bije czarnym kolorem ,wymagającym założenia konta ,ja piszę tu anonimowo ,nie podniecam się z byle powodu.na początku podałas swój rozmiar - 75A ,ale lepiej się czujesz w 65D...75A to praktycznie krosty ,nie cycki i praktycznie lepiej byś na co dzień bez stanika chodziła ,lub w takim luźnym bawełnianym i pozwoliła tym cyckom spokojnie urosnąć ,a nie kombinować z rozmiarami i na siłę skórę spod rozciągać by wypełnić większą miskę. po takich zabiegach szybko wiązadła ci puszczą i efekt będzie tragiczny,pozostanie zdecydować się na silikony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głaszczka i głaszczka to ta sama osoba, tylko raz wskakuje z wielkiej, a raz z małej litery i ten nick mam nie od dzisiaj i nie od wczoraj. Podałam swój rozmiar, którym jest 65D, a nie 75A, bo przy porządnym zmierzeniu się, kochana, moja różnica wynosi 19cm, a moje wymiary to 66/85. Z tego co mi się wydaje, to na 75A są inne, jakieś 80-83/88. 75tkę mogę sobie na biodrach zapiąć, a nie pod biustem, chociaż Triumphowa i na biodra byłaby pewnie luźna. :) Nie znasz się na doborze bielizny więc się nie wypowiadaj co do rozmiarów, bo 65D na oczy nie widziałaś, może popatrz sobie: http://www.balkonetka.pl/katalog/size/30d Już pomijając to, że rozmiar mojego biustu nic nie wnosi do tematu. Widzę, że nie masz już co powiedzieć. W Triumphach nie ma ani 65D, ani 65F, ani 70J, ani 65H ani 60G, ale to też pewnie biusty niewarte noszenia stanika? :) Ośmieszyłaś się w tym momencie i radziłabym Ci zakończyć dyskusję, bo tylko pokazujesz jakim jesteś człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze uświadomię Cię, znawczyni rozmiarów, że miska w 75B, które nosiłam kiedyś i 65D, które nosze teraz, jest bardzo podobnej wielkości, staniki te różnią się głównie długością obwodów i rozstawem fiszbin. Miska w 75B - 70C - 65D - 60E jest zbliżona, więc nie wciskam skóry w za duże miseczki, jak to określiłaś :) Nie znasz się nic a nic, a najwięcej mądrości wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
a ja wcale nie neguje że miska 75B jest ta sama jak przy 65D ,tylko ,że przy 65D jest ciasniej i z mniejszym rozstawem między piersiam, czyli bezwzględnie należy zmienić naturalne położenie piersi,przesunąć je ku środkowi ,naciągając przy tym skórę spod pach.biust wyglada na bardiej okazały ,bo piersi ,zwłaszcza w tych balkonetkach ,są wypchnięte do góry i środka,a niedobór w misce jest uzupełniany tą skórą spod pach. kobieto nie kombinuj ,nie wygrasz ze mną w dyskusji na ten temat . za długo w tym siedzę w porównaniu do ciebie. być może te marki polecane przez ciebie są i dobre ,ale co z tego jak nikt ich nie umie tu wypromować . może daj jakiś konkretny namiar na importera ,a ja jeżeli uznam,że dobry gatunek , pomogę w promocji na rynku polskim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w niektórych przypadkach bardzo dobrze, że jest wypełniany "skórą" spod pach, bo bardzo często ta skóra to biust, który został rozpłaszczony przez jakiś stanik w złym rozmiarze. Rozstaw między miseczkami zależy od mostka, nie wiem jak Twój biust, ale mój (i chyba większości kobiet które noszą dobry rozmiar) w halfcupie albo balkonetce jest rozdzielony, nie jest ściśnięty do środka, tylko odpowiednio uniesiony i podtrzymany fiszbinami dokładnie tam, gdzie biust się kończy. Biust zebrany do środka jest w plungach, a nie balkonetkach. Ja słucham, pani znawczyni, Twojej propozycji na moje wymiary 66/85. Jaki rozmiar mi zaproponujesz? Może popatrzmy do tabeli Triumpha http://stanik.pl/files/kost_triumph.png Nie wiem jak Ty, ale ja wyczytałam rozmiar 65D, szkoda, że jak zapytałam kiedyś o ten rozmiar w Triumphie to pani tylko pokiwała głową... A że biust jest uniesiony do góry tzn źle? Bo coś tam się oburzyłaś, że biust jest uniesiony http://stanikomania.blox.pl/resource/porownania_3.jpg Modelka nosiła dobry rozmiar przez dwa lata. http://img11.myimg.de/cvdggl6ea81b.jpg Tu masz za to 70B i 60E. Może powiesz mi, że 70B lepiej leży? :D Nie podam Ci żadnego namiaru, bo zwyczajnie go nie znam, nie sprzedaję staników, jakbyś poczytała wątki stanikowe, to byś zauważyła, że doradzam każdemu coś indywidualnie, podaję różne sklepy i różne marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyyy
głaszczko,czy zauważyłaś,że rozmiawiamy tu cały czas nie na temat? może załóż swój nowy np "jaki rozmiar biustonosza powinnam kupić, jakiej marki?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głaszczka ma rację. Mam w szufladzie 70C i 75B i niestety 75B wjeżdża mi na piersi jak uniosę ręce. Triumph ma mało ladnych wzorów i ciężko dobrać rozmiar. Mam tylko jeden fajny komplet stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszekkk6666666
założylam temat bo zależy mi żebym miała pracę !! jak zanosiłam swoje cv ,to byłam świadkiem jak w sklepie klientka płaciła ponad 700zł za bieliznę !! i jeszcze wychodząc poprosiła dziewczynę tam pracującą by do nioej zadzwoniła jak dostanie jakaś tam nową kolekcje. mnie nie chodzi czy akurat wam pasuje Triumph ale jak tam wkręcić się do pracy, bo wiem jaką płacę proponują,bo wiem,że mają dużo stałych klientek i zrobię dobre utargi i wtedy zarobię dobrze. już pracowałam w sklepie z bieliznami nieznanych marek ,lub znanych ale polskich. kicha niesamowita .szkoda mojego czasu ,nie stac mnie na eksperymenty. czy ktoś jest w stanie mi tu pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszekkk6666666
podnoszę temat,może ktoś pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia90
A czy w Triumfie przyjmują na staż ? Może ktoś coś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny
Na pewno przyjmują osoby na staż,szczegółów dowiesz się u kierownika sklepu. A co do bielizny,to uważam że najgorzej mają bardziej puszyste kobiety. Myślę tak,dlatego że nie mogą znalezc odpowiedniego rozmiaru stanika dla siebie,a jeśli juz na coś trafia,to jest bardzo drogi. Dlatego warto robic zakupy również w sklepach internetowych,gdzie mamy większy wybór i możemy kupic bieliznę o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfreda
Cześć, może ktoś mi powiedzieć ile wynos podstawa płacy w Triumphie??? to dla mnie bardzo ważne. wiem że to zależy też od miasta w jakim się pracuje ale chce wiedzieć chociaż tak mniej więcej, z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×