Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Były chłopak dziewczyny

Rzuciła mnie. Nie wiedziałem że jest taką pustą laską.

Polecane posty

Gość Były chłopak dziewczyny

Nie byłem z nią długo. Dwa miesiące. Rzuciła mnie ponieważ ogoliłem włosy na zero. Nie jestem jakimś dresem. Zawsze obcnam tak włosy jesienią i na wiosne, a ona stwierdziła że jak się obciąłem to jestem aseksualny i nie jestem tak przystojny. I ze mną zerwała. Nie wiem czy to ze mna jest cos nie tak, czy ona jest taką pustą kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ze zyje
jakby moj sie ogolil na zero to wstydzilabym sie z nim wyjsc... zreszta on wie o tym. Postapilabym jak twoja byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były chłopak dziewczyny
To uczucie mierzysz długością włosów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ze zyje
ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
ale TY byłeś głupi kuzwa !!! cięzko było jej zapytac "kochanie mogę obciac włosy na zero" ?szkoda było Ci gardła haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były chłopak dziewczyny
Ja 26 ona 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgkgjhgkh
no nie,tylko mlode siksy by tak postapily,powazna dojrzala kobieta nie zachowala by sie tak,nie wyobrazam sobie tego zeby zerwac ze swoim facetem ,poniewaz ogolil wlosy na lyso, ludzie dorosnijcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
i to TY kolego jesteś pustakiem a nie dziewczyna!!!! kobiete trzeba postarać głupkuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia część duszy
gdyby mój chłop ogolił łeb to bym mu zrobiła koszmarną awanturę, ale bym nie rzuciła! też nie znoszę łysych, ale przecie włosy rzecz nabyta, odrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ma sie pytac,to jego wlosy,jego tradycja.chyba wiedziala na co sie pisze.no nic dodac nic ujac.z powodu wlosow zerwac.no nie na miejscu.moze lepiej ze tak sie stalo.znajdziesz wartosciowa kobiete ktora zaakceptuje Twoj wyglad w pelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a moze jeszcze powinien
pytac czy do wc moze isc :-( nie ta to inna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ze zyje
tak myslalam :) ja mam 19 czyli jestem w podobnym wieku do niej. Sorry ale powiem ci szczerze... nie zywila do ciebie prawdziwego uczucia. Dla mlodej dziewczyny wyglad jest bardzo wazny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ot cala filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h[ldsfsdaf
dla mnie tak spoko ale co bys ty np powiedzal gdyby ona zgolia glowe albo zrobila sobie punkowego irokeza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary ty sie ciesz, ze
to wyszlo w takiej sytuacji, a nie jak np mialbys wypadek i jej nie po drodze do szpitala by bylo ;) albo w jakiejs innej powaznej sytuacji, kiedy sie trzeba wykazac charakterem i prawdziwym przywiazaniem podziekuj jej ze dala ci szanse kogos normalnego poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA DLA BLACHARY
a nie normalnej za miesiąc by mu odrosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a moze jeszcze powinien
za 5 lat zrozumie ;) albo i nie tylko juz bedzie za pozno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były chłopak dziewczyny
gdyby ona tak zrobiła to mógłbym się wkurzyc i tak dalej ale bym jej nie rzucił o taka głupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h[ldsfsdaf
to sie ciesze nie masz jz takiem kobiety :) powoedzenia ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
na drugi raz to pytaj czy ona zgodzi bo przeciez jesteście razem do cholery jasnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluuuuuuunianiunia
tia ten mój niedźwidź też mi taki numer odstawił......oto była masakra ale.....poprostu mu wtedy nie kadziłam....jak zwykle to mu mówie "mój przystojniaku" zaciągam go do łózka i wogóle....jak ogolił włosy po prostu mnie tak nie kręcił zauważył i teraz.....wygląda mmm jeszcze namówiłamgo na profesjonalny trymer profilujemy mu brodę...ma równo z konturem twarzy i go uwielbiam...a poza tym nie zostawiłabym go jakby wyłysiał bo po prostu go kocham hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak też chciał ogolić się na zero ale wybiłam mu to z głowy. Później powiedział, że i tak by ich nie ściął bo bałby się, że go rzucę. Fakt, jego włosy są jedną z moich ulubionych cech wizualnych w nim, ale bez przesady. Jak chłopak ścina się na zero to bywa hmm.. okropne ? Ale nie żeby od razu zrywać. Po prostu zapomnij o niej i znajdź sb inną. Może też istnieć taka możliwość, że te włosy to był tylko pretekst, może i tak chciała zerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autora ...
A co byś powiedział, gdyby ona nie informując cię nawet zgoliła głowę na łyso? Moim zdaniem cos w tym jest i nie każdu toleruje łyse głowy, choć uważam, że niektórym jest bardzo, bardzo ... do twarzy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×