Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Kici i ja tak mam. Nie ma to jak przyjaciele z którymi się pierwszą wódkę piło i na chłopaków latało ;) Teraz to już to wszystko mam za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja nie wiem co zrobić zeby Bartusia nie wciagac, za 18 tygodni go odizoluje jak juz urodze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się robi taką łapkę? To dostaniesz na gołą pupę! :D Ja jestem z miasta co wszyscy myślą że nad morzem leży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko, Bartuś siłą rzeczy już jest wciągnięty :) Oczy, fakt, te czasy minęły bezpowrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka codzienny wyjazd.Dziś byłem szybciej przeniesiono żonkę z neurologicznego na rechabilitacyjny.Lecz na razie z pamięcią krótką kiepsko.Lecz przypomina sobie już szczegółowo dalszą>Byłem dziś zszokowany jak mi oznajmiła,ze czuła,ze była jedną nogą po tamtej stronie.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfaron to Ci współczuję 👄, dobrze że już zonę przenieśli na rehabiliyację, zobaczysz coraz lepiej będzie, wiem że to tylko jest pisanie też widziałam takie orzypadli i ludzie wychodzili z tego... po dłuzszym okresie ale powoli było lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pwoeim Wam że to urocze jak szybko ludzie zgadują :) Co do zgadywanki do mojego rodzinnego to miasto piernika ojca rydzyka i Kopernika :) Fanfi ale to chyba dobry znak prawda? Chcesz opowiedzieć co się tak naprawdę wydarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Szczecinie też kiedyś mieszkałem 2 lata.Miasto zbudowane na kształt Paryża.Pracowałem w Stoczni.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój dzień dobrze :) pamiętacie jak prosiłam o kciuki? To jakieś krasnoludki za mnie trzymały bo wszystko jest na dobrej drodze :) A tak poza tym to cały dzień czekałam by do Was tu zasiąść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory za tą moją literówkę Fanfi i miło mi tez że jesteś ze śląska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi Szczecin jest ble.... Bo tu nie ma rynku i naleśników takich jak w Toruniu ;) Jest piękny park tylkoże to to miejsce weekendowych pielgrzymek. No ale śląsk też pięknem nie grzeszy ;) Już chyba wolę szczecin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zderzeniu ze Śląskiem Szczecin zdecydowanie wygrywa. Byłam w tym mieście kilka razy i bardzo mnie urzekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy przy zabiegu laparoskopi (wycięcia kamieni żółciowych) doszło do zatrzymania serca na pół godziny i zatoru płucnego.Nie mieli pluco-serca więc reanimowano ją.Sparaliżowana ok.2 tygodni.Funkcje życiowe tak szybko dochodza,ze dziw bierze.Tylko straciła częściowo pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×