Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

A ja z Bytomia mam "kolegę" psychicznego ćpuna i mi się nie kojarzy dobrze ;/ Cały dzień nie mogę sobie przypomnieć - jak się mówi na zatrudnianie u siebie swojej rodziny????? Pomóżcie mi bo nie dam sobie spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph -- witaj co się stało z największą stalownią Hutą Kościuszko.Wiesz?Jak nie to zobacz te ruiny:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Bytomiu mieszkam dziewczyny;) Ale niemówmy o sexie bo mamy jednego pana i co pocznie z nami;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy mieszkałem krótko na dzielnicy ku słońcu a wcześniej początek Żelechowa,Zapomniałem przypomnij.Tam gdzie była Szczećińska Stocznia Remontowa.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi nawet nie wpominaj o Hucie Kościuszko, tak samo w Zabrzu huta zlikwidowana teraz Hipermaket na miejscu Huty stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam tak brzydko jest :) Piszesz o Gocławiu? Golęcinie? Stołczynie? Bo dla mnie to jedno i to samo - trzymaj się z daleka. Kiedyś mnie tam facet w bramę wciągnął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfaronie po pierwsze Kościuszko wcale nie była największa. Po drugie Śląsk jest bardzo różny. Wszak to kilkanaście (dużych) miast i kilkadziesiąt innych miejscowości. Niektóre leżą w Leśnym Pasie Ochrony GOP i nie wystają z lasu choć są 20 km od Katowic. Jeśli chodzi o wspominaną Hutę Kościuszko to miała sporo ciekawiej XIX wiecznej architektury. Troszkę szkoda że to zniszczono. Nie gniewaj się ale powtarzasz slogany o Śląsku. Staram się je zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelechowo była bandycką dzielnicą więc przeniosłem się z takim kolegą do dzielnicy Ku słońcu.Mieszkaliśmy z starszym małżeństwem co wynajmowali pokój.Tych ludzi nigdy nie zapomnę>Byli z Lwowa i Łucka.Wprost wspaniali:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy -Ty to jestes..jak moja mama i mój facet razem wzięci hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi ja miałam kiedyś sąsiadkę Lwowiankę i wiem jacy to są ludzie serdeczni i wogule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph-- nie gniewam się.Jak jestem tepy to oświeć mnie.Tylko wiedz,ze pokolenia rodzin mieszkały na całym ślasku.Mojej rodziny.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam na ku słońcu teraz bardzo ładne wiaty porobili przy tym jeziorku :) - ba wybory się zbliżają ;p Jest wprost romantycznie ;) A ja też mieszkałam tam w okolicach - Janka Muzykanta ulica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×