Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

nie chce zasmiecac żalami topiku,ale mam problemy z plucami i nerkami.wiec nawet na dluzej nie moge usiasc i popisac z Wami. oczy i jak starania?jakis rezulat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Fanfi 🌼 Jak się pomyśli o tej naszej polskiej służbie zdrowia to ciarki przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi - 👄 ma takiego męża to bardzo walczyła :) Teraz może być już tylko lepiej! :* Zapraszam do Szczecina bo w Toruniu jestem 2 razy w roku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mieszkacie sobie na tym sląsku;)teraz sie spotkacie w realu a mnie zostawicie;) Lapcioszku-biedactwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici tylko Szczecin zawsze był czystym miastem.Śląsk natomiast zadymionym kominem.Teraz się zmieniło wiele,jest pachnące lecz straszne.Mase ludzi bez pracy:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi naprawdę nie wiem co ci powiedzieć bądź dobrej myśli 🌼A co lekarze na to mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Fanfi ja od niedawna chwilowo zasilam tę masę ludzi bez pracy...mam nadzieję, że niedługo się to zmieni Joki, zapraszamy do nas :) Lapcioszku, nie martw się, mnie też dręczyły nereczki :) i przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joki :) Najbliżej do mnie to masz Ty :) A slązaki mają zakaz spotykania się bez nas! Słyszeliśta? :D Lapcioszku starania wciąż są staraniami :) Bardzo wczoraj mojego męża wykorzystałam :) Mam nadzieję że będą z tego dzieci ;) A jak nie to przyjemności i tak było wiele ;) mmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy to zależy jak na to patrzeć wszedzie są gryfne dziołszki i synki, nie tylko na śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwarę to ja znam jak na razie ze słyszenia. I to też z wcześniejszej mojej pracy bo pracowałam w Bytomiu :D A tu gdzie teraz mieszkam niewiele jej słyszę np. na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzbraniałem się zawsze z tym poniewaz smutek was ogarnia.Lapcioszku wylecz się i to szybko.Nie ma to jak kochane zdrowie.🌻Dzienks za wspólczucie.Zostawmy to na real każdy z was ma swoje kłopoty a tutaj mamy się sprężyć i odprężyć.Tiaaaaaaaaaaaa jeszcze jak przeczytałem wcześniej o aluzyjnym seksie To klękajcie narody:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytom straszny...wogóle nie przypadł mi do gustu...i ta wszechobecna bieda, na ulicy, familoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko toche umiem ze śląskiego, gwara śląska za na dobre, mało kto już rozmawia czysto po śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale z Bytomia był mój pierwszy ukochany,wypraszam sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×