Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Fanfi tam straszy w każdym kącie! Kiedyś jak byłam tam zmuszona być to zdjęłam buty bo były to obcasy by nie bylo mnie słychać - tak się bałam! ;) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy jakbyś się całkowicie otworzyła przed Twoim lubym pochwalil by Cię za to?:D Trochę tajemniczości i zycie ciekawsze:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorol z Warszawy: - Co wy macie na tym śląsku? Brud, syf, niebo zamiast niebieskie jest czarne. A Katowice w herbie mają jakieś młoty! Hanys: - A co wy mocie w herbie? Pół dorsz, pół k**wa, ani się nie najesz, ani nie podupcysz! Nie mogłam sobie przypomnieć o co chodziło ale znalazłam ten kawał w niezawodnych googlach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Fanfaronie skoro rodzina nie dała rady to mnie to chyba też nie sądzone :) Ot jak może ich odwidzisz to poproś żeby Ci pokazali kilka miejsc :) W razie czego służę listą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy biedny ten Twoj:D krzywd.ę sobie zrobisz przez to.Beędzie wykluczony na jakis czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jeszcze jeden Fanfik;) może i masz takie... Mama, tata i synek wybrali się do cyrku. Gdy na arenie pojawił się słoń, tata poszedł kupić słodycze. Nagle chłopiec wstaje i wyciągając rękę, krzyczy: - Mamo, mamo, co to jest? Zaskoczona pytaniem mama odpowiada: - To jest ogon słonia. Syn jednak wykrzykuje dalej: - Nie! Pod spodem. Zakłopotana mama odpowiada: - Tooo nic takiego. Wraca tata, ale zapomniał kupić napojów, wiec idzie po nie mama. Gdy tylko się oddaliła, synek wiesza się ojcu na ramieniu. - Tato, tato, co to jest? - To jest ogon, synu. - Nie, pod spodem. - To jest siusiak słonia. Chłopiec chwile się zastanawia, po czym mówi: - A mama powiedziała, że to nic takiego. Ojciec z duma rozpiera się na fotelu: - No cóż, synku. Tatuś trochę mamusię rozpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph-- Zabrze,Ruda Śląska,Chorzów Miasto,Gliwice,Bytom,Rybnik, Tychy ,Świętochlowice, masz listę niepełną jeszcze by sie znalazło wiecej mniejszych miejsowości.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarnowskie Góry, Zięmiecice, Radzionków, Repty,itd. bo mi się nie chce juz myśleć o starych Miastach śląskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kościele trwa pogrzeb znanego kardiologa. Wszyscy skupieni, cisza, trwa smutna ceremonia... na koniec otwiera się ogromne serce i wjeżdża w nie trumna. W tym momencie w kościele słychać wybuch śmiechu. Zgorszeni ludzie szukają wzrokiem gościa, który nie przestaje się śmiać. Gość lekko skonfudowany...: - Przepraszam... Wyobraziłem sobie swój pogrzeb... Jestem ginekologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Tychach polecam Promnice w Zabrzu żelazny dom Bytom choćby dworzec kolejowy (wyjątkowa architektura choć zaniedbana) Chorzów posiada kilka bardzo urokliwych choć niewielkich trenów zielonych Osobiście polecam Świerklaniec z mniejszych miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet zakopal sie w piasku na plazy tak, ze mu tylko "fiutek" wystawal. Przechodzace staruszki zatrzymuja sie i jedna z nich mowi: " Zycie jest okrutne..." Czemu? - pyta druga. Bo jak mialam 20 lat bylam tego bardzo ciekawa. W wieku 30 bardzo to lubilam. W wieku 40 sama o to prosilam. Po 50 juz za to placilam. Po 60 zaczelam sie o to modlic. W wieku 70 o tym juz zapomnialam. Teraz gdy mam 80, rosnie to na dziko, a ja k**wa nawet nie moge przykucnac...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Reptach polecam park , przepiękny i rzdkie okazy drzew. Przy ośrodku rehabilitacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecą dwa orły i jeden pyta drugiego: - Hej! Wydaje mi się, że tobie w locie cały czas stoi? A ten drugi odpowiada: - Co się dziwisz, skoro latasz jak c*pa... --------------------------------------------------------- -------------------------- Biorą? - Nie bardzo. - Złapał pan coś? - Jednego. - Gdzie jest? - Wrzuciłem go do wody. - Duży był? - Taki jak pan i też mnie wk**w*ał !!!! --------------------------------------------------------- --------------------------- Dwóch staruszków siedzi na ławeczce pod domem spokojnej starości. Patrzą melancholijnie przed siebie, nagle jeden mówi: - Tadziu, mam już 75 lat. Jak bym się nie ruszył, wszystko mnie boli i z reumatyzmu. Jesteś moim rówieśnikiem, powiedz, jak ty się czujesz? - Jak nowo narodzony! - Jak nowo narodzony? - Tak. Nie mam włosów, nie mam zębów i chyba przed sekundą zlałem się w gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×