Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

a ja sie czuje staro hehe oj dla mnie najwazniejsze jest to ze mamy warunki zeby dziecku zapewnic wszystko co potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko-Ja nie mialam warunków,ani miłości heheh wtedy..,ale powiem Ci,że z jednej strony Ci zazdroszczę,.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie dzieciaczka w wieku 18 lat :) Ale nasza Migotka wygląda na dojrzalszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej sobie nie wyobrazałam teraz nie widze innej mozliwosci hehe dobra nie jest tak zle przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko -pewnie że nie jest zle:) To cudowne że jestes tak dojrzała :)i szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w wieku Migotki nie miałam jeszcze zbyt poważnego związku, poza tym z tym facetem i tak się rozstałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale dziś jeśli okazałoby się że np. nie możesz mieć dzieci to która opcję byś wolała? Szybka wpadka z "byle" kim czy miłość do końca bez maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wieku migotki nie wiedziałąm co to miłość:) papa migotko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki, chodzi o sam sens, czy mieć dzieciaczka wogóle :) Oczywiście, że nie z byle kim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Oczy, ja jestem po drugiej góralskiej, ale koniaczkiem nie pogardzę :) Jak czasami zastanawiam się nad tym ile czasu ludziom zajmuje poczęcie bobaska to ogarnia mnie lekki strach. Myślę, że jak zacznę moje starania o dzidzi to będzie to trwało strasznie długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oCzy-czemu masz czarne myśli... Za koniaczek dziękuje-pije sobie kakao:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki, jakie głupoty, czasem po prostu to zajmuje więcej czasu...a tym, którzy nie chcą bocian od razu po jednym razie przynosi dzieciątko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×