Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Użytkownik: Olivier (ilość tematów: 0, ilość postów: 8354)----LUDZIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE toż mamy starego kafeterianina.Chono tu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak pytacie też swoje 3 grosze wtrące.Jak się zachowasz jak ktoś subtelnie i bezpardonowo Cie zaatakuje tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm,co robię na forum? To co Wy,lubie rozmawiać i dzielić się swoimi skutkami i radosciami z innymi :) Opowiadać o codziennym życiu... Ja zwyczajny szary facet jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam hotel 52 :D FAN... już to miało miejsce,ją mam stalowe nerwy,i unikam konfliktów i staram się zrozumieć motywy działania tej osoby,przeważnie zbywać to żartem i z humorem do tego podchodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi to jest serial :P Lubię go bo studiowalam kiedyś min hotelartswo - no tak pośrednio ;) I traz jest para która nie moze uprawiać sexu! ona i on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ale to z powodów technicznych (piszę z telefonu ) to nie ma nic wspólnego z lekceważeniem kogokolwiek :) wybaczcie,zatem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy jest to para starsza? Cosik widziałem wczoraj w szpitalu jak mnie "wyproszono" z sali bo był masaż innej osoby.Więc te pół godziny spędziłem na TV;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego do mnie bo stanąłem w obronie koleżanki z fatum i gniew frustrację tej osoby na mnie się przeniosły,choć nie słusznie,bardzo to przeżyłem i wycofał się na jakiś czas stąd,wszyscy tam mnie bronili,za co im bardzo dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co znaczy para starsza? :) Brzmi jak coanjmniej 80cio latkowie :) Nie, młodziutka - on aseksualny - nie czuje pociągu ona nie ma pochwy i macicy - przepraszam za doslowność sle w filmie takixch slow użyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier-- hahaha z telefonu!! przecież to koszta są czy masz jakieś względy firmowe:)Raz sprobowalem lecz diabli mnie brały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×