Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Palce lizac :D Lepszy od żonci>Jakby mnie słyszał dałaby mi bobu:D Kici jest ze ślaska i bardzo dobrze zna gwarę Czy tylko węgiel sie kradnie w kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego Fanfi stwierdził, że ja to lepiej wyartykułuję :) niby jak ? po piwku, dwóch herbatkach góralskich i metax-ie od Oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi no to już wiemy jaką rolę pełnisz w Naszym "związku" :) Mój mąż też potrafi dobrze ugotować tylko leń jest... ale gdy już gotuje jest naprawdę miiiiiłłłłoooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy nie zależy to od ilości stron tylko sprzetu przestazałego.Po pół roku praktycznie wszystko jest do wymiany w dzisiejszej dobie.A to chula 11 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyrabiam z wami ja z tel pisze tez ale nie wygodnie :) juz sily na nic nie mam a jutro aktywny dzien a ja mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy w tym aspekcie akurat nie.kicia bardzo zgrabnie ostatnio przetlumaczyła i dlatego tak pomyślałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Fanfiemu się pomyliło albo ja w pijackim zwidzie zapomniałam co, komu i kiedy tłumaczyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy kto to wie.Przecież mogła zmienić ksywkę a za mało ja znam.Choćby to prawda była NIKT w realu a tym bardziej tutaj nie obejrzy tych fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×