Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Fanifi: 21:18 [zgłoś do usunięcia] Fanfaron o to świnie zaś zaczynają mnie wkurzać Gdzie te czasy jak wszystko można bylo pokazać ??? Nie wiem oco chodzi.... I co za piguły dałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka to ruszam :) Kicia to mamy podobny gust :) ile postów w ciągu jednej minuty ;) Fanfi a Ty który sklep lubisz najbardzije? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy, jakiś czas temu postawiłam na bardziej kobiecy styl, a Orsay nieźle się wpisuje w ten klimat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rożnych samach czy Biedronkach nie kupuję bo syfu jeść nie bede>Więc pozostają małe "zwnne"sklepiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wam tylkow głowie szmaciska,buciska icholeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrra wie co jeszcze.Pełna szafa mojej i jeszcze ni mam siew co ubrać:DMożna piertolca dostać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia coś takiego : http://store.orsay.com/cgi-bin/shop/viewCatalog.shtml?lg=pl&cat=1&type=new&ori=ORSAYsitePL Tylko że dekold taki z falą, na brzuchu też taka zakładana falka. Większe kwiatki i fioletowo różowa ;) Materiał ten sam i tochę dłuższa ale też taka obcisła. Generalnie tylko odrobinkę podoba bo kolorki zupełnie inne niż ta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebek w ciągu miesiaca kupila 6 sztuk i przestały sie jej podobać:D O boszeeeeeeeeeeeeee klękajcie narody wtedy nie wytrzymałe,.Wzieła te co nie podobała sie jej od roku.Tamte nie ruszyła:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:24 [zgłoś do usunięcia] o czymkolwiek? Fanfi wejdż w fotkę. I potem kopiuj link Pokaż co tam masz ? -- a co ja robie?Chyba ten śledż Ci tfu mi nie służy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×