Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Witajcie:) Wczoraj musiałam wyprostować pewne sprawy-uczuciowe,i udało się:) więc wracam do Was,:), przepełniona szczęściem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ponieważ postanowiłam bardzije o siebie zadbać popijam soczek VEGA ten warzywny - polecam go Wam bo jest naprawdę pyszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam z Polanicy Zdrój :) Oczym,ja też go sobie dziś kupiłem i zamierzam wypić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kici:),co to za minka,, Nie będę oryginalna..rozmowa i jeszcze raz rozmowa,nawet taka z lekka przypominająca najazd Masajów heheh,ale są trzy rzeczy które oczyszczają duszę.. czas,łzy i rozmowa ewentualnie sex,ale chyba oczywiste ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Sex - wiadomo, ale nie tym razem. Czas - nie brzmi optymistycznie, łzy - nie przemawiają do mnie, rozmowa - nie zanosi się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici,właśnie też mi się nie zanosiłlo na nią,ale sama ją sprowokowałam.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, nie dość że uczuciowo nie teges, to jeszcze dziś kompletnie nic nie udało mi się załatwić. Na ksero awaria drukarki - a ja miałam ok. 100 stron pilnie do wydrukowania, na poczcie nie załatwili mojego przekierowania przesyłek - i w poprzednim miejscu zamieszkania czeka na mnie list ze świadectwem pracy, bez którego nic nie mogę zawodowo załatwić. Nie mówię już o tym, że dziś miałam sobie coś kupić w ramach poprawy humoru ... i też klops... Niech ten dzień się już skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici nie zdalam prawka..chyba gorzej byc nie moze,a musze miec jak najszybciej bo obiecalam ze na urodziny zabiore do wloch rodzicow wlasnie autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ja już od długiego czasu jestem złym pocieszycielem i umówiłam się w związku z tym na jutro na wino w babski gronie :) LIczę, że mi pomoże. A zakupy planuje w czwartek w poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×