Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Eh, wstyd się przyznać ale się obijam :) Miałam ciężki andrzejkowy wieczór w sobotę, w niedzielę dochodziłam do siebie :D - prawie jak Joki i dopiero dziś jestem na chodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję ;) ja dzisiaj smarkam i kicham :O no to musiałaś szaleć weekend :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj się obijam :P ale nie zbliżaj się do mnie za bardzo bo mogę cię zarazić :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u mnie ,sypie i sypie ,fajnie to wygląda przez okno,jeszcze z łóżeczka bo inaczej to już gorzej :O bedę się martwił jutro albo pojutrze jak do pracy będe musiał iść :O :D na razie napawam sie tym pieknym widokiem :) a Ty z jakiego rejonu Polski ,miasta jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zwalniaja z pracy,przez kontrole i nalozone jakies kary pieniezne.jednym slowem siedze i sie zastanawiam co dalej,jak dostane wypowiedzenie.zima,juz grzeje w domu,przyjda rachunki.jaki pesymizm ogarnal.a andrzejkowy weekend udany-babski wieczor przy winie,swietowanie urodzin bliskiej osoby,mimo pesymizmu wybieram sie do kina z mezczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laptoch,trzymaj się ,na pewno wszystko bedzie dobrze :) dobrze że się nie załamujesz ,masz rację kino to dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..taka Ja..
Śnieg sypie, aż świata nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, mam Cię :D Chciałam Cie tylko pozdrowić i już nie przeszkadzam :) wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dielli :D :D przed Tobą sie nic nie ukryje :P :D :D tak piszę również tutaj od jakiegoś czasu :D Kici ,ja też jestem z południa ,a wiesz że na połudnu są najpiękniejsze dziewczyny ( pewnie sie teraz narażę :P :D ) ale to pewnie Cię mało obchodzi Ty wolisz płeć Brzydką :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) oli,to teraz jesteś pociągający;)heheh Ale dziś wieje i mrozi,zmarzłam strasznie,ale są takie rzeczy które ogrzewaja moje serduszko')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,Joki ;) tak Dielli mnie odnalazła :) ale bardzo Ja lubie i wiem że nie powie nikomu :P :D (prawda Dielli ? :D ) Tak na zewnątrz może być mróz ,ale serduszko musi być gorące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, Olivier ... nikomu nie powiem :D Już zapomniałam, że Cię tu widziałam :D ... i też Cię lubię :) Jokita :) A teraz naprawdę uciekam :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki ,ja mam serduszko bardzo gorące i zawsze czule,mile i gorąco wszystkich traktuję ;) :) Dielli,jaką Ty masz krótką pamięć ,no popatrz ,nie wiedziałem,ale dzieki za dyskrecję ;) ja Cię lubie bardziej :D zaglądaj cząściej ... :) pa.leć jak musisz :D Jaka masakra,jest piekna zima :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko,niech Cię usciskam :) tylko nie za mocno,wiem,wiem,będę ostrożny ;) gratujuję :) Kici :D i tak wyduszę z Ciebie gdzie Cię można spotkać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×