Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

kici ile to jeszcze ścian pozostanie?:P:D Oli wyrażaj sie jasno,za tepy jestem na Twoje przemyśliwania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast mam znajomych od niedawna z szkoly srednierj i są niezawodni.Jeden mieszka w Australi drugi w Niemczech.:classic_cool: Często rozmawiamy na skype;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici czyli czas zacząc tylko moze znacznie póżniej;) Zaraz "spływam" z cafe.Zajęcia niestety.Kolacyjkę trzeba przyszykować i te różne sprawy z tym zwiazane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli mnie zastąpi:D Niech ruszy do konwersacji,nie będzie wiecznie czytał:P:DPa pa Moze wieczorkiem póznym zawitam;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robię tego specjalnie,nie mogłem rozmawiać :O :) wybacz... a też przez gorączkę tracę energię i myśli uciekają ... dziękuje ;) pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici coś kolo tego:p Kajś poleżli:D SZUKAJĄCY WYSPY POZDRAWIA orange dla fanfaronika😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj chwilowo nie miałam później już internetu :( Witam wszystkich w ten zimowy poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłego dnia. Mrożny lecz taka powinna być zima a nie chlapa i dzdzysto:classic_cool: kici jak myślisz,będzie coś z tego.Czy podłoga lub sufit:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpada jedno i drugie.:D czyli jest coś do ukrycia.?Czyżby jakieś względy ,które sie domyślam a moze sie mylę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×