Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

ja moge cos powiedziec o sobie pracuje i studiuje, aktualnie sie strasznie nudze-chlopak w pracy wiec zero towarzystwa, wszyscy normalni ludzie z ktorymi moglabym pogadac sa zapracowani itd.i jakos leci ale teraz ta zima idzie i juz mi brak ciepelka i slonca ;/ ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, no no wszyscy mysla ze jestem facetem - ale co tam :) , a to w sumie nick wymyslony przez glupia/smieszna sytuacje kiedys hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helikopter-- wysiłek okrutny ;) Jak radzisz sobie z tym.Czy pracujesz w jakimś systemie zmianowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(ilość tematów: 2, ilość postów: 179)-- chyba nie tak dawno,co? Jeszcze masz 2 tematy załozone.Nie wypaliły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
no bo sprowokowałeś! A ja szukam odkoczni, kolegi, kto wie - może przyjaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- przepraszam 🌻 Pożyjemy i zobaczymy czy tutaj sie "spodobamy sobie";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- duża bużka😘 za zmianę.Czy Ty chcesz mi powiedzieć ,ze w małżeństwie twoim zakradła się rutyna i nuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- dobry znak już zaczynamy na jednakowych falach czasowych rozmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety.... odrobinkę? Choć dziś poczułam nutkę zazdrości - ale słusznie! Nie znaczy to, że go nie kocham. Bo kocham :) Małe zmiany się u nas szykują. Mam nadzieję, że trochę dożywią nasze bycie w szczęściu i chorobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odżywią oczywiście :) Tak. Ja jestem typem introwertyka. Nie wiem, czy i jaki to może mieć wpływ na moje znajomości ale nie z każdym potrafię rozmawiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfaron ach rozkręcam się skąd wiesz ,że jestem kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałem się cofnąć i poczytać Twoje wypowiedzi.Mogę sie ustosunkować do tego lecz może byc dla Ciebie bolesna prawda więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- może brzmi to prozaicznie co powiem lecz na razie wstrzymam się od opisów swojej osoby,Dobrze?.Dowiesz się pierwsza jak tak daleko będzie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- znasz te przyslowie jak się ktoś sparzy to na zimne dmucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie nadużywasz alkoholu, dopalacze są Ci obce, masz mniej niż 80 lat i nigdy nie miałeś 5 żon ani więcej niż 1 kochankę to wszystko zniosę :) Kwalifikujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszczknę nieco jak jesteś tak mocno zbulwersowana.Jestem żonaty i dzieciaty.Wystarczy na początek?Nie szukam kochanki czy innej kobiety>Jestem szczęśliwym małżonkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×