Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Jeśli jest prawdą co mówisz więc baaaaaaaaaaaaardzo się pomyliłem co Twojego wieku:(Ludzka rzecz mylić się lecz przyznać się do pomyłki trudniejsza sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
ja tam aj tam :) To już jak mnie tak podszedłeś to teraz na Ciebie kolej - ile Ty masz wiosen za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- o przepraszam wogóle nie pragnąłem takich oczywistych zwierzeń.Zasugerowałem a ty mogłaś ogólnikowo się wyrazić.Na razie wstrzymam się od odpowiedzi,poniewaz decydujący głos ma autorka tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- dlaczego się nie zaczernisz?Przeciez ktoś może Ci wrednego psikusa zrobić z podszywem i jak będziesz wyglądała?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
tylko na to czekam :) Dobry podszywacz to jest to! :) E tam zaraz zwirzenie. W internecie jest bardzo anonimowy. Chyba nie ma innej możliwości by być bardziej anonimowszym :) Co masz do ukrycia że nie chcesz się przyznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- nie lubię kłamać,przeciez mogę Ci podac każdy wiek i "musisz" uwierzyć:P:) Cazy przyjażn ma jakiś wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
a co do sugestii to baaaaaaaardzo młoda może wiele oznaczać. Dla osoby w wieku 50 lat bardzo młoda to taka w granicach 25, a dla mnie baaaardzo młoda to 16stka. Tak to już jest, że ów "ogólnik" to czesto przeszkoda w rozmowie - zwłaszcza tak anonimowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
Przyjaźń może być jak facet, a ten jak dobre wino.... Znasz to prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
a myslisz że da się na dobre zaprzyjaźnić przez internet? To bardzo niebezpieczne. Szybko można się rozczarować. Choć już sama nie wiem czy lepiej rozczarować się w realu czy wirtualnie. Jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek? - a co do podszywu,czy myślisz,ze ktoś znajdzie sie taki elokwentny i świetnego psikusa uczyni?Nie łudż się napewno zrobi to tak obscenicznie ktosik,że zwątpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
ciiiiii - bo go sprowokujesz (szept) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek? to tak jak w małżeństwie jeśli będziemy wzajemnie sie szanować i nie dojdzie do powaznych zgrzytów ,bardziej bym opcję dawał na internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
To prawda - bo to cudowne "tworzyć" sobie przyjaciela - to tak jak słynny twór "nieiwdzialnego" przyjaciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek? ciiiiii - bo go sprowokujesz (szept) -- na rtazie ma mało postów i nie wzbudza zainteresowania.Zobaczysz pózniej jeśli się ten temat rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
Tylko przez internet często nie jesteś soba. Często ukrywasz swoje wady - podświadomie. Mówisz o sobie jako takim jakim chciałbyś być a nie jakim jesteś - podświadomie. Wiele ludzi tylko dzięki temu cwaniakuje, jest romatycznym, przystojnym, wulgarnym,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- w realu są proste relacje więc jeśli się komuś coś nie spodoba przestaje się spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
Też kibicujesz rozwojowi? To umówmy się, że jak dojdziemy do szczęsliwej 7 strony to przypieczętuje to czarym "o czymkolwiek?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
i w realu (niestety) rację bytu ma pierwsze wrażenie. Tu ono nie jest aż tak bardzo waźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek? -- zgadzam się lecz w póżniejszych relacjach mozna łatwo go sprawdzić cofając się w temacie.Nie sądze,ze jak coś sie skłamie nigdy się nie wyda.Tutaj nie ma takiej opcji.Wpadnie szybciej aniżeli mu się wydaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- masz dużo racji meni są wzrokowcami lecz jak znajdzie wartościową osobe na początku nie będzie go to raziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek? Też kibicujesz rozwojowi ? To umówmy się, że jak dojdziemy do szczęsliwej 7 strony to przypieczętuje to czarym "o czymkolwiek?" A CO HAMUJE CIĘ Teraz przed zaczernieniem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
Tak. Męzczyźni bardzo sugerują się wyglądem, albo rozmawiają z Toba wyłącznie z powodu konkretnych walorów. Co do kłamstwa na forum - trzeba być ostroźnym i bardzo dobrym obserwatorem. Dzień dobry wieczór nowodołączonym :) To może powiecie coś o sobie? "Menie" Ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
Sama nie wiem. Uparłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czymkolwiek?
Fanfaronie nie potrafię się zaczernić:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×