Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

To super! Bo tego się bałam :) No to się kwalifikujesz :) Zazdroszczę odrobinkę tego drugiego.... ale o tym już pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek? -- mam jedną szczególną wadę jestem komunikatywny aż za bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petrol z tymi sentencjami to tak jak urodzić się i mieć w sobie coś.Albo sie ma lub nie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokfish
Czesc nie przeczytalem calego topiku ale bardzo bym chcial sie przylaczyc do Was moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- znów odezwało się w głowie czerwone światełko.Jak mam tutaj odpowiedzieć.Dobrze zaryzykuje.Więc tutaj przebywam aby uciec od przykrości i nie myśleć o nich.Żona jest w cięzkim stanie od paru miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo się zakochałam na amen:) 23 lata to nie tak szybko.... jednak Jesli znałbyś mnie osobiście dałbyś mi więcej lat niż mam. Nie mówię tu tylko o wyglądzie, ale i hm... podejściu do życia. Zresztą, całe życie tak miałam że wszystko szybko - w pracy np. jestem najmłodsza a mam najwyższe stanowisko. A Ty od ilu już lat masz zdobnik na palcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokfish-- siemanko chorego się pytają,więc mów i właczaj się.Będzie bardzo miło.A jak z zaczernieniem u Ciebie.Już tutaj ktoś był podszywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty od ilu już lat masz zdobnik na palcu?-- więcej aniżeli liczysz sobie lat:D Ale mnie dociskasz niesamowicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie pytam. Myślę, że też jesteś introwertykiem jednak. Jesli będziesz miał potrzebę mów. A czym się zajmujesza na codzień (razem czy osobno się to pisze?) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz powinno byc na czarno. Czytam ostatnie wypowiedzi i jakos takie mam wrazenie ze ja straszny malolat tutaj jestem heh i juz w tym wieku pisze w takich tematach straszne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to że już wiem gdzie i z kim będę spądzać wybrane wieczory :) Topic się rozkreca :) Ciekawe co tam u autorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt myslami jestem duuuzo starszy dlatego niepotrafie sie odnalezc w swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- mozesz to czynić jestem w głębokiej depresji czyli powiedziałem lekarzowi w ten sposób.Jeśli bym skończył ze sobą i przez ten wstrząs żona odzyskała by pamięć czy daje na to 100 % gwarancji.Zadumał się i odpowiedział tak,niestety nie dam panu gwarancji ,ponieważ nauka tak daleko nie jest posunięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfaron nie:) jakies podstawy tam sie klebia, ale nie mam czasu by sie zaglebic dalej. Choc chaialabym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokfish-- spoko masz pełne prawo się wqypowiadać.Chociażby palnąłeś gafe młodość Ci to wybaczy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×