Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Fansfaron - jest mi bardzo ciężko cokolwiek powiedzieć.... Niestety nigdy nie byłam w takiej sytuacji i zawsze miałam problem z wyrażaniem się kiedy Ktoś ma tak bardzo trudno. Jesli poznam Cię trochę bliżej może i nawet Cię przytulę, wirtualnie. Dziś sądzę że i tak masz prawo byc szczęśliwym - niewiele osób w dzisiejszym świecie po 25 latach małźeństwa potrafi powiedzieć że jest szczęśliwym małżonkiem. Lubię Cię za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiqendi-- czyli tafilem,gdyż na angielski mi nie wygladał.Dobrze znac obojętnie jakiś język czasem przez przypadek można sobie pokonwersować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałem kiedyś bardzxo dobrze język ościennego kraju,niestety zapomniałem go zupełnie.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mieszkam sobie w Londynie i dzis Hindusi obchodza Diwali, czyli Swieto Swiatla. No i strzelaja :) Fanfaron chodzi Ci o moj nick?? Fascynuje sie elfami (pewnie za stara jestem na takie hobby, ale coz) i Luiqendi to elfy blekitne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej - to zupełnie nie mój świat ale chwailić takie zainteresowanie. Jeszcze nie znam nikogo takiego. A propo słyszałam że teraz podobno prawie wszystkie nowości w empiku to ksiązki o wampirach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz niektorzy traktuja to z przymrozeniem oka i usmieszkiem. Ale kazdy ma swoje dziwactwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej o czymkolwiek spokojnej nocki ja idę oglądac filmmmmmmmmmmm na kulturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd przyznać sie do tego lecz jak nastała epoka video już nie przeczytałem żadnej książki Przedtem miałem takie 'chody' że wypożyczałem jednorazowo za każdym razem 25-30 książek o różnej tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czymkolwiek?-- to spokojnych snów.Jutro będe w godzinach wieczornych.teraz takie życie mam ,ze większość spędzam na podróży do żony i przebywania z nią po parę godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:43 [zgłoś do usunięcia] o czymkolwiek? kolorowych, mam zamiar się wyleczyć po kołdrą.--????????? NIE KUMAM moze za tępy jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz bedzie 3 lata niebawem. Przedtem troche sie pobujalam po Stanach. Nie zamierzam wracac do Polski. Mam tu prace, tu urodzila sie moja coreczka, a no i moj maz jest obcokrajowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiqendi-- czyli korzenie na dobre zapuściłaś.Jak standard zyciowy się polepszyl,chwalę Cię za to.A jak z tesknotą sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozkrecila gadka , widze , a tak ogolnie pozwolcie ze zapytam czemu piatkowy wieczof spedzacie na komputerze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helikopter-- trzeba przeczytać od początku czyli jak tutaj się zjawiłem,:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helikopter-- mogłabyś dosłownie przetlumaczyć swoją stokę.Rozumię ,ze czasami nie można lecz sbróbuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×