Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

hehe kurcze a ja bez kitu na tej maturze ani be ani me, najbardziej uwielbiam matme, a z anglika wole ustny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miguś jeśli rozumiesz i mowisz to choćbyś nigdy nie widziala jak się pisze myślę, że bez problemu będziesz miec te 30% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby:) mam nadzieje ze zdam wszystko na przyzwoitym poziomie a tak wogole od dzis mi zostały rowne 4 miesiace do porodu ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miguś czyli będziesz rodzić prawie na maturze ;) Musisz się już dziś przyłożyć by potem mieć czas na maleństwo. A co planujesz po szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAFNI-hehehe,nowa ksywa;),a ja sobie dzis kupiłam tusz do rzęs i błyszczyk-to najlepsi przyjaciele kobiety hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki ja błyszczuku jakoś nie używam - moje usta wylądają lepiej bez - sórki, wiesz... A tusz też muszę i podkład - zawsze kończy się jednocześnie a nich mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studia tylko juz mam mętlik i nie wiem jakie:) no do matury sie ucze 2 h dziennie i w weekendy tak po 3-4 a jak nie ide do szkoły to tylko do matury sie ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie z dnia na dzien coraz mniej maluje a to za sprawą tego ze coraz dluzej w lozku jestem no ale tusz to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko-kazdy poród jest inny,więc nie bój sie żaby,masz myślec że bedzie dobrze to tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z wami i zaglądam od czasu do czasu :) Ale dziś poświęciłam się nauce. Kiedyś muszę zacząć bo za 2 miechy mam egzamin, a nie chcę potem zarywać nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba bo sama sie nakrecam jeszcze bardziej no trudno jakos przezyje w koncu dziecko musi sie urodzic nie ma wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo oczy ten początek tłumacz:P I tkink że powinienem znaleźć dobrego nauczyciela - ale musi być naprawdę przystojny tylko mi sie nie mylic z nickiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś cosik łeb nie ten,gdyż nie mogę znależć ustaw mi potrzebnych na łapiduchów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×