Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

oczy -:) spa...marzenie:) ale ja njamilej wspominam jaccuzzi z szampanem ,MRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gotowy sos i gulasz.Jutro tyko przygrzać i wcinać:DDo tego mrozonkę z kopytek i miodzik w uszach:P:D joki za dużo ksywek miałem abyś mnie rozpracowała.Nawet sobie nie wyobrasz ile.Nawet nie podaję za głowe byś sie złapała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki - też myslisz że wiemy już o Fanfuchu Niedobruchu więcej?? Możemy stworzyć jego profil psychologiczny i sam się zdziwi jak Kobiety potrafią analizować :) Joki - brzmi fantastycznie. Ja kapieli mieć nie bedę - wszak to tylko koleżanka ;) Ale każda chwila na takie mizianie to marzenie dla mnie. Uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz nie wiem czy z słoika fasolkę trzeba gotowac czy tylko przygrzać?:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fANFI-nie chce Cię rozpracowywać:)Możesz mieć nawet 1000 ksywek i 500 nicków,każdy może;) Po prostu nie uważam że Cię znam w 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:56 [zgłoś do usunięcia] Fanfaron oczy wcale nie wątpię.Jakie "kopanie w dupsko' przez oczy Bleeeeeeee Zawsze można znaleźć człowieka wokół siebie, któremu warto podarować kilka swoich cennych, a wartościowych dla niego chwil. Fanfuś ja znowu nie wiem o co chodzi... Ja Ciebie przecież uwielbiam :) Ale dobrze że jesteś daleko skoro planujesz wcinać fasolkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w słoikach mam buraczki,fasolkę i marchewkę.Czy mnie rozpuściła.:P TAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKK.Nie gotowałem 7 lat,przedtem jak była chora w domu to przez 3 miesiące nauczyłem sie gotować i wypieki robić.Teraz pustki w głowie lecz przypominam sobie sukcesywnie.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z łopatki kupionej{szkoda ze tylko 1/2kg )pokroiłem w kostki no i wszystko juz gotowe.Teraz chce do tego jakaś kapustę czy też w/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfik to zależy jak lubisz możesz pogrzać fasolkę , a z kapusty to i na zimno idzie zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Fanfi jak już dla Ciebie różnica między mięsem a łopatką (bo dla większości mężczyzn mięso to mięso) to jesteś na dobrej drodze. Szacun :) Jak potrzebujesz bardzo prostego dania to polecam Ci jeszcze pieczenie wszelkiego rodzaju :) Np. w rękawie :) mniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę nie mam prawa jeść żadnych strączkowych warzyw.Zatrułbym wszystkich w promieniu 5 metrów:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×