Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kityyyyyyy

tak bardzo tęsknie....

Polecane posty

Gość kityyyyyyy

im bardziej nie chcę to tak bardzo tęsknie za Tobą... wmówiłam sobie nawet że w ogole Cię nie potrzebuję, a raczej staram sie Tobie to wmówić.... Nie wiem czy to wytrzymam...wiesz, że nigdy nie będziemy razem... choć Ty twierdzisz inaczej...wiesz przeciez ze to niemozliwe...dlaczego nie dasz mi spokoju??????????????dlaczego mnie nie znienawidzisz????????tak o wiele byłoby mi łatwiej.... nie wytrzymam dluzej.... tak BARDZO TESKNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kityyyyyyy
zamykam moczno oczy...to nie pomaga...czuje twoj dotyk, twoj oddech, twoj zapach...slysze twoj smiech, twoje oczy tak sie smieja do mnie.... nie mogę!!!!!!usycham z tesknoty, nie sadzilam ze spotka mnie kiedys cos takiego.....musisz odejsc z mojego zycia b inaczej nie wytrzymam tego wszystkiego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kityyyyyyy
wiesz, czesto sie smialam jak slyszalam ze ktos umiera z tesknoty, bylo to dla mnie takie "niedojrzale", "dziecinada". teraz wiem ze mozna umierac z tesknoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kityyyyyyy
wiesz dobrze ze nie zranie drugiej osoby, wiec odejdz...nie mecz mnie nie wytrzymam dluzej odejdz wykresl mnie zapomnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×