Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam jestem tu pierwszy raz okres mi sie spóznia 4 dni ale to normalka bo mam nieregularny otóz kochałam sie z chłoapkiem na 2 tyg przed okresem stosunek przerywany bez zabezpieczenia i po 10 minutach drugi raz tez bez zabezpieczenia czy moge byc w ciazy???mam bolace piersi potrafie spac od 20 do 10 rano pobolewa mnie podbrzusze tak dziwnie i mam takie dziwne uczucie bo mam cały czas uczucie wilgotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aviomarinn
a test to nie łaska zrobic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie się spóźnia 4dni i panikujesz?Ja mam dziś 43dc i może ja powinnam założyć temat typu:Czy jestem w ciąży?:)Skoro się kochałaś 2tyg.przed @bez zabezpieczenia,to jest możliwość ciąży.Trzeba było pomyśleć wcześniej.A stosunek przerywany nie jest rzadnym zabezpieczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aviomarinn
moze jestes moze nie tu nikt wróżką nie jest kolezanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termometrka
nikt cie tu nie krytykue ale glupie pytanie zadajesz jak by tu byl niewem ginekolog cinjamniej na tym forum do cip....nikt ci nie zajrzy logiczne chyba ze jak ci sie spóznia okres to moze i byc ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termometrka
no zgadasz sie z nadzieje tak to jest jak dzieci uprawiaja sex i nie mają pojecia o tym a nie jedne kobiety by chcialy miec i nie mogą tez prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termometrka
sory jesli nie jestes dzieckiem takie rzeczy powinnas wiedziec bez obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termometrka dzięki:) Autorko,skoro nie jesteś dzieckiem,to powinnaś się wstydzić,że takich rzeczy nie wiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termometrka
tez my jej kazemu robic test nikt tu nikogo nie obraza ale to jest zenujace nie widzec o takich sprawach autroka sam zadala glupie pytanie a o tescie juz pisałam wczesnij zeby go zrobila bo nikt jej na to pytanie nie odpowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec posluchaj starszej kolezanki:) mozesz byc w ciazy i zrob test, a gdyby byla ciaza to zle czy dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termometrka
i mi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termometrka
daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×