Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lula86

prezent na mikołajki

Polecane posty

Gość gość
Wszystko zależy od tego dla kogo ma być to prezent, ciekawe rzeczy z zakresu galanterii skórzanej i nie tylko znajdziecie na www.Merg.pl polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może scyzoryk Swiza z grawerem? Na scyzoryki.net jest duży wybór scyzoryków tej marki, więc można wybrać model w ulubionym kolorze osoby, która ma dostać prezent. Fajny pomysł na prezent dla chłopaka/syna/męża/dziadka - w sumie dla każdego faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie tu https://velvetclinic.pl/pl/promocje/197,loteria-mikolajkowa Ciekawa loteria mikołajkowa. To fajna klinika medycyny estetycznej w Łodzi. Jak przyjdzie się do nich na zabieg to potem losuje się prezent z puli nagród. Fajna sprawa, chyba skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mikołajki czy święta fajny prezent to cos z ubrania, Ja dla siostry i mamy mam ciepłe czapy z wielkimi pomponami, bardzo modne teraz. Sprawdźcie sobie sklep online https://www.skleplayla.pl/ Ja właśnie tam kupowałam im te czapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Mallorquina
Stylowe, unikatowe, bardzo ładne akcesoria wyposażenia wnętrz znajdziecie na: https://lamallorquina.pl/ Polecamy, zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może kosmetyki do samochodu??? Wielu Panów nie dba tak bardzo o siebie jak o swoje pojazdy. Możecie sprawić, że będą mieli pełno radochy używając dobry kosmetyków samochodowych. Zestaw kosmetyków PREMO to doskonały prezent pod choinkę. W zestawie: Ultimate Protection Carnauba Premium Wax Double Matt Premium Cockpit Cream Single Step Premium Polishing Paste Black Rubber Tire Coating Paste Soft Surface Premium Leather Wax Dwie gęste mikrofibry jedna przeznaczona do wnętrza a jedna do zewnętrznych elementów samochodu. Aplikator do opon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mikołajki planuje wręczyć moim rodzicom stylową, dobrą i prawdziwą kawę - świetną ofertę takiej znalazłam w sklepie typowo kawowym: www.WhiteEagleCoffe.pl - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avetira

U mnie prezenty skompletowane już jakiś czas. W tym roku postawiłam na dodatki do mieszkania, odkryłam Sklep Afrykański https://sklepafrykanski.pl i po prostu się oczarowałam. Pięknie, własnoręcznie wykonane przez afrykańskich artystów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajowa

Mikołajki już minęły, ale przed nami jeszcze Święta, więc ja od siebie podrzucę pomysł na skórzaną galanterię - portfel, pasek, torebka, do wyboru, do koloru i uwierzcie, trzeba się postarać, zeby komuś się to nie spodobało ;) Ja tym razem zamawiałam na Benwild.pl, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekmar

Co myślicie na to, żeby żonie na prezent dać wyjazd do jakiegoś spa, albo no wiem coś w tym stylu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Ja mężowi kupiłam na Mikołajki zestaw kosmetyków Masveri.  To jego ulubione kosmetyki, więc napewno będzie z nich korzystać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Męzowi kupilam zegarek z Time Trend byl zadowlony bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyhj

Super pomysł, my z chłopakiem jedziemy właśnie do Zalesia Mazury na weekend mikołajkowy. Ot tak dla siebie, porelaksować się, ale razem, bo niestety on wyjeżdża do rodziny na święta i się nie zobaczymy, więc święta zrobimy sobie tam wcześniej. Mają tam spa, saunę, basen, no cudo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×