Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Usg we Wroclawiu

Polecane posty

Gość markanka
Co prawda robiłam u tego ginekologa jedynie cytologię i byłam tylko raz, to już teraz mogę szczerze polecić, dr Michalik ginekolog-michalik.pl Ja na pewno zapiszę się jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienkaa
Dzięki dziewczyny za polecenie. Byłam u tego lekarza na usg 4d i jestem naprawdę zadowolona! Polecam innym, tel: 601 707 897, www: http://ginekolog-michalik.pl/ Wrażenia niezapomniane, jednak usg 3d i 4d to fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania diagnostyczne USG i EKG robiłam u tego lekarza www.internista-wroclaw.pl . Jest to lekarz internista, bardzo dobry zresztą, który m.in. oferuje tego typu usługi – polecam. Ja bardzo miło się zaskoczyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kumam zachwytów nad Tomaszem Michalikiem. Byłam jego pacjentką przez kilkanaście lat, bo miałam blisko. Głupia byłam, że nie zmieniłam lekarza wcześniej. Pacjentki na NFZ traktuje per noga, nawet prywatnie bywa obcesowy, wali do pacjentki na ty, komentuje życie prywatne, charakter, a nawet wygląd, łasy na kasę, wiele rzeczy robi tylko dla kasy. Samo usg robiłam 1,5 roku temu za stówę w Mediconcept u Mydłowskiego. Nie polecam Corfamedu, drogo i wieczne opóźnienia, za wolne krzesło w poczekalni niedługo pewnie wprowadzą opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie i drogie usg nie oznacza wcale dobrego usg. Do Barcikowskiego z Corfamedu się zraziłam. Lekceważył moją cukrzycę ciążową, pomylił płeć mojego dziecka (wyszło na badaniu po poronieniu), facet raczej nie nadaje się do prowadzenia ciąży wysokiego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×