Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ja mam phyllips'a. Ale moja corka ma podejrzenie astmy i chroniczny kaszel wiec dlatego uzywamy (i to tylko wtedy jak ma duuze problemy-tak mam zalecone w USA i tak wiem ze sie postepuje w UK). Na katar to moze lepiej kup nawilzacz powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( rozumiem ze bylas u lekarza i to on polecil nebulizor? kurcze Twoja pociecha jest malutka, szkoda by bylo juz ja wrzucac na terapie nebulizorem. Masz w rodzinie podobne przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza ale nie był on zbyt kompetentny i do miłych nie należał. Gdy powiedziałam, że jest to kłopotliwe dla małej i dla mnie stwierdził, że coś za coś. A o tym nebulizatorze przeczytała w gazecie mamo to ja. Pisze, że to świetne rozwiązanie na katar i można go używać 2 razy na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianka123 a co ma nawilżać do nebulizatoru hehe u mojej koleżanki pomogło w 100% i bardzo szybko,a jej córka miała taki kaszel,że wymiotowała,utrzymywało się to 2 tygodnie zanim użyła n...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zQoBabia
Witam!! dolacze sie do tematu :) powiedzcie mi czy do tych Nebulizatorow mozna stosowac inhalatory w areozolu typu sabumatol,mam 2 synkow z astma starszy ma prawie 6 lat i on juz radzi sobie z inhalacjami przez tube ale mlodszy ma 2 i straszne krzyki odchodza przy inhalacja a czytalam ze Nebulizatory sa dobre dla malych dzieci mozecie cos wiecej napisac jak to wyglada przy podawaniu lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Doradzę Familino Pro. Z tego względu że przede wszystkim jest to zakup na lata a nie chińska jednorazówka których jest teraz niestety sporo na rynku. Gwarancja dożywotnia! Wszystkie elementy porządne, z mocnego tworzywa, maseczki z fajną wygodną gumową krawędzią, także nie uwierają w twarz, ale jednocześnie gwarantują szczelny przepływ aerozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Ja szukając inhalatora dla dziecka trafiłam na jakiś model od Sanity, podobno właśnie tworzony z myślą o dzieciach więc mam nadzieje, że będzie się dobrze sprawdzał w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×