Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdhfjgdkhjljl

mam 153 cm wzrostu, waze 53 kg i siee zalamuje

Polecane posty

Gość fdhfjgdkhjljl

no takk jak w temacie, i co najgorsze - nie moge schudnac, najgorzej z brzuchem Cwicze od dwoch tygodni i waga ani drgnie, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tygodnie to krótko
musi minąć więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfjgdkhjljl
moze ma ktos jakis pomysl co moge jeszcze zrobic i czy np do konca roku uda mi sie zrzucuc 4 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfjgdkhjljl
moze ktos sie jeszcze wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbboli
może mniej żryj i wiecej się ruszaj?? to czasami pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe nie dziwię się
że nie możesz schudnąć jak tylko ćwiczysz. Zmień dietę, zmniejsz spozycie kalorii, dalej ćwicz i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkaak
przykro mi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak 939286-
dopoki myslisz, ze jestes cialem zostaje Ci paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smjtna
zazdriszcze idealnego wzrostu, a schudnac ci sie uda. cskup sie na pozutywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenapunk
waga w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdgfdhfgj
no to niestety nie jest tak, jak czesc z was mysli, ze cwicze ale zre niewiadomo ile. Otoz: sniadanie - pol grahamki z chuda wedlina potem jablko obiad - srednia porcja kolacja - pol grahamki z serem np czasem jeszcze w ciagu dnia zjem np kawaleczek ciasta Nie jem chipsow, nie pije napoi gazowanych, nie jem tlusto. Ale nie wiem czemu waga mi nie spada? moze to naturalne ze trzeba troche poczekac? Wydaje mi sie, ze jeszcze wieksze ograniczenie jedzenia nie bedzie dla mnie dobre, bo juz bym prawie nic nie jadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewsdghjikiug
na kolacje nie jedz chleba tylko twaróg albo serek wiejski jedz duzo rzeczy bia,łkowych , wywal z jadłospisu białą mąkę jedz dużo warzyw, ale nie zmiemniaków i duzo chodź, najlepsze sa marsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
tez mam 153 waze ok. 52 i wygladam calkiem dobrze. Chyba robisz problemy z niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 164 i waze 64
wiec podobna relacja ;) Jezdze codziennie na rowerze (zamiast autobusu). Chodze na silownie/fitness codziennie 2-4 godziny. A waga ani rusz :P Niektore tak maja widocznie, ze waga stac bedzie do smierci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 164 i waze 64
ze nie wspomne o spacerach z psami :P Ale z miemniaczkow to bym zrezygnowac nie mogla. Jak do konca zycia moglabym nie zjesc ziemniaka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
153 i 53kg a 164 i 64kg to zdecydowanie nie jest podobna relacja, choćbyś nie wiem jak marzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 164 i waze 64
Ale ja o niczym nie marze ;) Jak nie taka sama relacja? 164 - 100 = 64 a 153 - 100 = 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
nie taka sama. Zgodnie z tym co piszesz, 10 cm to 10kg :D wiec osoba o wzroscie 153 powinna ważyć 153kg :D Nie można patrzeć na cm ponad 100, to idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgkhjkhj
tzn która relacja jest bardziej korzystna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
153 i 53kg. Taka osoba obiektywnie nie jest gruba. Osoba 164 i 64kg jest od niej sporo grubsza. Ale jest sporo chudsza od osoby np. 175 i 75kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty się autorko
nie odchudzaj tylko idź leczyć idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
24,5 dla ostatniej, pomyliłam cyfry wszystkie chyba mieszczą się w normalnym BMI wciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 164 i waze 64
przeciez ja nie analizowalam zadnych BMI, zadnego tluszczu... Mam na mysli czysto matematyczna relacje. Zreszta bardzo prosta i rzucajaca sie w oczy :P O tym czy ktos jest gruby to jeszcze inne rzeczy swiadcza, nie tylko jakies tam bmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 164 i waze 64
i akurat sniadania to powinno sie jesc dosc obfite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
przeciez ja nie analizowalam zadnych BMI, zadnego tluszczu... Mam na mysli czysto matematyczna relacje. Zreszta bardzo prosta i rzucajaca sie w oczy BMI nie ma nic wspolnego z tluszczem, jest to wlasnie matematyczny wskaxnik, okreslajacy stosunek wzrostu do wagi. Jakbys ruszyla glowa to bawet bez znajomosci BMI wiadomo, ze u kazdej doroslej osoby - glowa wazy podobnie, itp. Osoby wysokie maja przede wszystkim dluzsze nogi ktore waza b. malo w stosunku do reszty ciala. Tak wiec to odejmowanie 110 od wzrostu jako niby - prawidlowa waga nie ma zastosowania, szczegolenie u osob niskich czy bardzo wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 164 i waze 64
nigdzie nie napisalam, ze bmi to tluszcz... Napisalam, ze dla mnie to czysto matematyczna relacja, bez uwzgledniania jednostek. Czyli dla mnie to nie waga i wzrost tylko cyfry. A jak juz o wagach mowa to i tak wszystko zalezy od budowy ciala, to nie ma co porownywac nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 164 i waze 64
i odjelam 100, anie zadne 110 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×