Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolita_83

wezwanie do zapłaty-- POBIERACZEK

Polecane posty

Witam .Bardzo proszę o radę. Wczoraj dostałm wezwanie do zapłaty za usługę na stronie POBIERACZEK.PL . Zarejestrowałam się na tej stronie 20.10. wogóle nic nie ściągałam,a że nie dokonałam należytej wpłaty (nawrt nie wiem ile by to miało wynosić) muszę teraz zapłacić kare w wysokości 94 zł. JEżeli tego nie zrobię , poniosę prawne konsekwecje . CO mam zrobić? poradźcie, zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie!!!
To naciągacze-oszuści. W googlach poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoczannel
a regulamin oczywiscie przeczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak przeczytałam , oczywiście po fakcie. Jak to się mówi, mądry polak po szkodzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
swoja droga to dlaczego w ogole sie tam rejestrowalas? :O nic Ci nie zrobia, jesli nie zaplacisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej koleżance też to przyszło ale nie zapłaciła. Podobno bardzo dużo osób dało się tak naciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoczannel
sprawa bedzie rozstrzygnieta sądownie,ale niestety jesli pobieraczwk wygra to trzeba bedzie wyskoczyc z kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JezdemJurekKiler
potwierdzasz regułę, baby to głupie pipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JezdemJurekKiler
ja zapłaciłem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiać już wczoraj chciałam zapłacić , ale sie wstrzymałam. ALE tak jak mówicie dużo jesto takich p[rzypadków, wlasnie czytam na google. Sama nie wiem co zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz w szukaj pobieraczek
i poczytaj kafe tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wpiszę i poczytam, ale i tak mam mały kocioł, bo nie wiem co zrobić...może po przeczytaniu coś mi sie rozjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
kilku moich znajomych też się dało im naciągnąć, nic nie płać olej i tyle. poczytaj sobie o sprawie, dużo jest na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacić na przyszłość - nie podawać nigdzie prawdziwych danych albo czytać regulaminy, ale szybciej wymyślić Hermoniusza Baltazerowicza mieszkającego w Misioterolandii i mającego 104 lata przejdzie wszystko, a wyłudzaczom się nie chce sprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes glupia
to plac, jak nie masz co z kasa robic :O baby to jednak sa glupie, sama tez sie dalam abrac ale oczywiscie nie zaplacilam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak dosłownie niedawno dostał na e-mail to samo :) Miał zapłacić chyba 95,80, czy coś takiego. NIE DAJ SIĘ NABRAĆ! Oni tylko wyłudzają pieniądze, to nie prawda. Ignoruj ich, poczytaj sobie o tym zresztą w internecie, na forum prawnym. Nic im nie płać, zaraz przestaną się odzywać ;) Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam je
tylko koniecznie sie wyrejestruj bo oni caly czas naliczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam, czytam i czytam, piszcie mi tak jeszcze to nie zapłacę :))) wogóle dzięki za tyle odpowiedzi, trochę mi to pomogło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JezdemJurekKiler
niemożliwe że pomogło, na głupote nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobieraczek ma mnóstwo wytoczonych spraw za wyłudzanie pieniędzy. Takie żądanie od nich należy zgłosić u rzecznika praw konsumenta. wyloguj się i nic nie płać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od siebie ....
pobieraczek to zwykli oszuści i naciągacze, mało tego to zwykli złodzieje internetowi (uprawiają piractwo) bo nie wierzę by płacili tantiemy za pliki, które niby udostępniają do ściągniecia. A skoro nie płacą to są złodziejami. Odpisz im, że zgłaszasz do prokuratury próbę wyłudzenia pieniędzy odczepią się natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jestem juz przekonana , żeby nie płacić. Wyczytałam, że osoby które podały perawdziwe dane mają prawo odstapić od umowy w okresie 3 miesięcy od zawartej rzekomo umowy , ponieważ nie dostali wczesnije zadnej informacji Ja nie podałam prawdziwych danych i sumie nie wiem , czy do nich wogóle coś pisać, bo skoro nie mają moich danych czy mogą mi cośzrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek5433
Mam pytanie,czy wezwanie do zapłaty przyszło wam do domu,czy na e-maila ?? BŁAGAM O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widze
puszek-------zobacz sobie date----------iezeli nie podpisalas z nimi umowy na pismie -------to na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_porzeczka
Nie płać. Oni jeszcze nikogo nie pozwali do sądu, tylko straszą, licząc na to, że ludzie z obawy przed sądem zapłacą. Oszust nie pójdzie na policje powiedzieć, że go oszukali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×