Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Angela.

? ? ?

Polecane posty

Gość Angela.

DRODZY... Jest tak. Poznaliśmy się jakiś rok temu, ktoś podał mu mój numer, ja dostałam jego. Jakoś pół roku po znajomości powiedział mi, że się zakochał, że zakochał się we mnie. Jakoś to do mnie nie przemawiało, rozmawialiśmy długo na ten temat, dwa dni później powiedział, że ma dziewczynę. Jak się okazało są ze sobą od 2 lat. Jest to 'związek na odległość'. Podobno ostatnio widzieli się na jej urodziny. (minęło 4 miesiące) nie dotarło do mnie od razu to co mi powiedział. Powoli i na spokojnie wszystko przedyskutowaliśmy. Minął 3 miesiąc od kiedy powiedział mi, że się we mnie podkoch*je. Wciąż się stara choć ja uważam to za czysto przyjacielską znajomość ... JEDNAK ja... zakochałam się w nim... nie chcę niszczyć ich związku. Dlatego on o tym nie wie. Utrzymujemy stosunki przyjacielskie. Dość rzadko ale jednak, schodzimy na tematy dotyczące jego związku. Powiedział, że ONA wie wszystko, że kogoś poznał, że jest zakochany... ale na pytanie czy jesteście wciąż razem nie potrafi udzielić konkretnej odpowiedzi. zwracam się do was z prośbą, o jakieś rady. zostawić wszystko jak jest? czy działać ? czy walczyć? ... czy powiedzieć prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×