Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilaaa85

Prace interwencyjne??

Polecane posty

Gość lilaaa85

Mam kilka pytań dotyczących prac interwencyjnych: 1) Czy pracodawca może we wniosku o prace interwencyjne wpisać z imienia i nazwiska osobę, którą by chciał zatrudnić? 2) Jaką kwotę urząd pracy zwraca pracodawcy za pracownika interwencyjnego? 3) Czy prace interwencyjne można wykonywać w innym powiecie niż jest nasz urząd pracy? 4) Ile miesięcy minimalnie muszą trwać prace interwencyjne, a ile maksymalnie? 5) Czy po skończeniu prac interwencyjnych pracodawca ma obowiązek zatrudnić pracownika? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaa85
Mam jeszcze jedno pytanie. Kto płaci składki m.in. ZUS pracodawca czy Urząd Pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to odpowiadam
1)tak o ile ta osoba jest zarejestrowana w urzedzie pracy tym do którego trafia wniosek 2)wiem ze pracownik dostaje przeszło 600 zł stupendium pracodawca raczej nic-pierwsze słysze 3)w innym miescie niz jest urząt pracy tak co do powiadu trzeba sie dowiedziec w up 4) wiem ze to zalezy od wieku pracownika czy ma 25 lat czy powyzej nie mam stycznosci z ustawą juz 4 lata i zapomniałam 5)nie ma takiego obowiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to odpowiadam
PUP opłaca ci wszystko bo tam jestes zarejestrowana tak naprawde nie jestes zadnym pracownikiem u pracodawcy jestes "stazystą" mimo iz staż sie to nie nazywa ale działa podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to odpowiadam
Co ty za głupoty wypisujesz? Jakim stażystą? Osoba zatrudniona z interwencji jest PRACOWNIKIEM. I nie dostaje stypendium a wynagrodzenie. 1.Prace interwencyjne - UP zwraca tyle co w umowie z UP 2.Prace interwencyjne na 1/2 etatu UP zwraca wszystkie koszty z umowy o pracę + składki zus 3.Roboty publiczne - refundacja 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaa85
Czyli jeżeli pracownik jest zatrudniony na pół etatu to UP zwraca wszystkie koszty zatrudnienia, a jeżeli pracownik jest na cały etat to Up zwraca tylko część kosztów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to odpowiadam
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×