Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michaellaaa

Wrócic do Niego?

Polecane posty

Gość michaellaaa

..do kochanka rozstalismy sie a On znów sie odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
nikt mi nie poradzi nic? pisze smsy prosi znów o spotkanie -wiem zaraz ktoś nazwie mnie dziwką, szmatą itd ale tylko o takich sprawach tu piszemy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
no mam ochote ale..... juz troche sie (wyleczyłam ) z tego a tu znowu sms i ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he jesteś jak jego plan awaryjny:D PLAN B!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
moze i jestem dla Niego- PLAN- B zresztą On dla mnie też ale tu na tym forum naczytałam sie ze życie jest krótkie że trzeba korzystać itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buritto
Sama nie wiesz czego chcesz? Przeciez juz decyzje bycia planem b podjełas...Chcesz rozgrzeszenia czy wzmocnienia? Znajdz plan c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
rozgrzeszenia nie, tylko właśnie wzmocnienia co robić ? i.....PLANU C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mój bożżżę... mamy za ciebie wymyślać 4 alternatywy?! teraz sezon ogórkowy.... poszukaj sobie innego kochasia..PLAN C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
no własnie czekam na jakies rady ale innego kochanka nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny_pukacz
Oj, chce sobie pobzykać jak za starych czasów twój kochaś, oj chce mu się, chce... Oczywiście lepiej poruchac to co się zna niż szuakć nowej kochanki, prościej tak. Daj mu, a wróci wszystko i znów się nie wyrwiesz spod jego kiziora... Też oststnio mam chcicę na byłą kochankę, ale tylko bzyknąć ostro i wrocić do swojej kobiety... Rozumiem twego byłego kochasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
oj szczery jesteś a co ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLAN D przewartościować stare wartości dojrzysz coś czego dotychczas nawet nie zauważałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny_pukacz
Pomyśl michellle, pomyśl, dlaczego skończyło się między wami? Na pewno seks był boski, a reszta do dupy, odpiszesz? Nie trafilem? Więc piszę dalej! A przecież seks to nie wszystko, jesteś jeszcze ty! A on myśli tylko fiutem, bo tylko w tym byliście zgodni, blisko siebie i ukladało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
Dlaczego sie skończyło? bo mamy rodziny no i moze w końcu by sie wydało nie? trwało 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny_pukacz
Jako Nocny Pukacz ja tak myślę, moja była bzykała się jak chcialem, gdzie chciałem itd, ale to wszystko. I to mnie kusi, bzyknąć ją na masce auta, lub na stole przy kawie w jej kuchni, gdy jej dzieci bawią się u góry... Ach jakby teraz ją bzyknąl.... tęsknota samca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
Nocny _pukacz a co w tej Twojej jest ze masz na nia taka ochote przyznaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
...wtedy będe wiedziała co ten mój kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny_pukacz
Kobieta którą bzykalem, i to jak! Inne które bzykalem dłużej niż na raz też mi się czasami śnią i mam na nie chcicę. Ale ta szczególnie, bo kochaliśmy się też 2,5 roku, i chyba wiele sie nauczyliśmy. Ja w przeciwieństwie do wielu, a szczególnie pań i religii jaką wyznaję uważam, że ludzi łączy seks, coś się zapisze w móźgu i tyle, a jak to było zakazane, bezpieczne i niespełnione do końca, tęsknimy i pragniemy. Jako facet, z miłości do byłej kochanki chciałbym ją jeszcze raz bzyknąć, ale ni poza tym! Tęsknię za seksem z nią, a nie związkiem! Tobie radzę daj sobie luz z kochasiem, bo cię to zniszczy! A miłość nie jest toksyczna, nie niszczy! Szukasz tutaj recepty bo się miotasz, ale jestem przekonany, że nic z tego nie będzie. Na początku będzie jak ma początku wtedy, ale jeszcze szybciej wróci końcowka tego romansu... daj luz i lepiej idź bzyknij swego mężusia jak na początku znajomości. Zrób mi loda jak się goli, i przestań marzyć o jakimś tam frajerze z smsem. Szanuj się, pobiegniesz na jedno słowko i co,,,. Zamiast rozmyślać bzyknij się ze starum jak wulkan, zostań nawet na chwilę wyuzdaną kurwa, a się przekonasz ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
piszesz że nic z tego nie będzie-z tego nie ma coś być. To był tylko sex -fajny sex-nie było miłości tylko pragnienie siebie nawzajem i mam na to ochote kurde (tym bardziej że młodszy) a tymi smsami wywolał burze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny_pukacz
A mówią, że faceci zawsze zostają niedojrzałymi chłopcami do grobowej deski!!!! Ty podjęłaś już decyzję! I będziesz się pukacz za chwilę z tym gościem, ale tutaj szuaksz potwierdzania swej decyzji. Życzę powodzenia i mam prośbę nie pisz tu potem na topiku pod hasłem - dlacego on taki jest, czuję się oszukana> Okey! Przykmności! Ja też byłem młodszy od tamtej kochanki, i mimo, że miała innych facetów to tylko chyba ze mną czuła się jak kobieta i erotycznie spęłniona. Z kłody zrobiła się fascynujący wulkan. Nie wiem od czego to zależy! Ruchanie to fajna rzecz, ale o nie zawsze przewidywalnym końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
Własnie że nie podjęłam decyzji nawet nie odpisałam na esmsa i szukam pomocy a....nigdy nikogo innego nie miałam(jak tamta Twoja) tylko jego no i mój slubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny_pukacz
I nie odpisuj. Zrób teraz loda twemu ślubnemu, jakbyś robiła to kochasiowi, z namiętnościa, jak głodna seksu sucza i pomyśl to tylko bzykanie. A ślubny to prawowity kochaś. Wyruchaj ślubnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny_pukacz
Idę teraz dobrać się do cipki mojej kobiety! Uff, narmalnie jak ją dorwie swym ozorem to chyba się popłacze... . A co tam kochanka, jak słodką cipkę mam na wyciągnięcie języka ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buritto
e tam...lec i bzykaj sie do upadłego...daj sie sponiewierac...a najlepiej zamieszkajcie razem bo wtedy sie wybzykacie do woli. Nie wiem tylko do czego cie to doprowadzi. jak nie jestes spełniona seksualnie, to na cholere ci maz-figurant. Oczywiscie o mezu nie myslisz, ze go robisz w trabe. Nie nadajesz sie raczej do zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
Mądrala:) żonke wyruchasz a myślami będziesz z Tamtą? DO DUPY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaellaaa
Przemyslałam to nie spotkam sie z NIM. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×