Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuzannnnnnna proszę o pomoc

za to że spotykam się z chłopakiem matka wyzywa mnie od kure

Polecane posty

Gość zuzannnnnnna proszę o pomoc

jestem w klasie maturalnej, pół roku i planuję się wynieść, a teraz co ja moge zrobić? moim rodzicom nie pdooba się moj chlopaka (on ma 23, ja 19 jestesmy razem od roku i dwoch miesiecy) on nie pije, nie pali, pracuje, w przyszlym roku chce dokonczyc studia (bo narazie ma tylko licencjat informatyki, a chce zrobic mgr). zabronili mi sie z nim spotykac (dzieli nas 50 km ;(), przychodzic mu do mojego domu, mi kazali wypierdalac z domu bo kurwy nie chca bo przynosze im wstyd (a na kazdej rodzinnej uroczystosci bylam ich powodem do dumy - jak to konkursy i olimpiady wygrywam, jak to najlepiej sie ucze, a teraz wstyd im przynosze?!) ktoś mi radził bym te smsy wyslane od matki podczas spotkania z facetem pokazala policji, bym nagrala jak mnie poniża. tylko co z tego jak ja teraz do maja musze tu mieszkac bo co zrobie innego? moj chlopak mieszka z rodzicami. czy polskie prawo w takiej kwestii mi pomoze? chcialam zaznaczyc ze ojciec i matka, jak i zarowno dwojka starszego rodzienstwa ktore i tak nie mieszkaja z nami sa przeciwko mnie. to ze moja starsza siostra mieszka z dziadem 25 lat starszym od niej bez slubu jest ok, a moj brat zrobil juz drugie dziecko (jedno na szczescie nie zyje i wiem tylko o nim ja, brat i jego byla) oni sa cudowni a ja najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×