Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sugar_kane

suknia ślubna DO KOLAN

Polecane posty

Gość Melwiss
Hej dziewczyny ...w koncu moge powiedziec ze wybralam moja suknie z ktora mialam dylemat...po przymiarce kilkudziesieciu krotkich sukienek ,jednak wrocilam do wyjsciowego modelu.Kupilam sukienke w salonie Evita ta z ktora mialam dylemat "Euzebia" sie nazywa ...Pirekna ,Panie mi ja tylko skrocily ,do tego dobralysmy delikatna woalke na wlosy i buty wybralam Sobie pod kolor szarfy ..Zastanawiam sie nad rekawiczkami tiulowymi ,gladkimi w łokiec ale czy nie bedzie za duzo wszystkiego? .I mam dylemat z bizuteria --Panie mialy cudny komplet z pereł ,i z cyrkoni i nie wiem do konca ktory. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie ślubu w krótkiej sukni! akurat taką miałam ze względu na żałobę i odwołałam wesele, jedynie ślub i przyjecie owszem , wyglądałam super..a w sercu żal i ból.. jednak nie polecam krótkiej sukienki!! nie ten styl i czar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he, he krótka suknia widziałem w domu starców, babie w takich biorą ślub ale jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sukienki z tego salonu, naprawde ladnie wygladaja www.magdalena.olsztyn.pl zarówno na zdjeciach jak i na żywo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×