Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesienneogarnięcie

- 8kg !!! ZAPRASZAM

Polecane posty

ok zmykam do lozeczka bo rano obowiazki wzywaja a skoro od jutra zaczynam znowu cwiczyc to musze nabrac sily, milej nocki zycze i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienneogarnięcie
ja 500kcal nie preferuje dziś: 7.00- kanapka z poledwicą 8.45- serek wiejski lekki 11.45-jabłko 14.00- surówka z czerw kapusty, rolada z indyka, 2 łyzki kaszy, 18.30- jogurt nat ze zbozami woda woda woda miedzy posiłkami, 1 czerwona herbata, raz kawka, raz owocowa i oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zjadlam na sniadanie kromke wasy z serkiem ziolowam +kawa, na obiad rybke z warzywami a na kolacje dwie kromki wasy znowu z serkiem i pomidor, zielona herbata i duzo wody do tego rano 100 brzuszkow a wieczorem 45minut orbitrek. pozdrawiam wszystkich:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się przylacze jesli mozna,widze,ze mysze tu wywialo,probowalam dzis podtrzymac jej topic:) ja przytylam ostatnio ok.5 kg i czuje sie z tym fatalnie,mam 160 cm i 55 kg wagi :/ chce dojsc do 48,bo wtedy czulam sie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axnnnn
topic wymarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki jak tam ?? przepraszam ze nie pisalam ale nie mialam jak;* ja sie trzymam na mojej dietce a jak u wass??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×