Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesienneogarnięcie

- 8kg !!! ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość jesienneogarnięcie

postanowilam sie wziac za odchudzanie, i szukam towarzyszy. ktoś chętny? a tak apropoos to jakimi witaminkami najlepiej sie wspomagac w odchudzaniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienneogarnięcie
witaj, od jutra zaczynamy. masz jakies doświadczenia w diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axnnnn
hej:) chętnie się przyłącze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axnnnn
stosujemy jakąś dietkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok! doswiadczenie troche mam ;) jestem na diecie regulranie co około 6 miesiecy :)) mysle ze sie nam uda jaką diete proponujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienneogarnięcie
myśle ze MŻ głownie, nie ma co radykalnie a jak wasz stosunek wagi do wzrostu? ja 160 i 60kg a chciałabym tak 52 .marzenieeee mam 2 letnia coreczke i po ciazy mi kg zostały kiedys wazylam 50 bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienneogarnięcie
uciekam spac a jutro napiszemy co i jak dalej od 6 do 14 jestem w pracy wiec pozniej sie odezwe . do uslyszenia dietowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axnnnn
jesienneogarnięcie mi również kilka kg zostało po ciąży... mam 165/56kg... chciałabym 49-50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee to nie bedzie Ci ciezko ;* nadwagi nie masz ;* Ja szczeze mowiąc nie mam pojecia ile waze bo wagi nie cierpie odrazu szału dostaje... mam 171 cm i chce dojsc do 65 w talii obecnie mam 69-70 zalezy o ktorej godzinie;) Chce byc szczuplejsza dla siebie to moja motywacja lepiej sie czuje gdy mam te 4-5 cm mniej... a teraz przytylam... znow... co powiesz na diete 500 kalorii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszamy :) Od czego zaczynamy? moze opiszemy co chcemy osiagnąc i z jakiego powodu? (ile cm jest ile ma byc ile wagi jest i ile ma byc itp.) taką motywacje na forum co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axnnnn
może być 500kcal-tej akurat nie próbowałam... Jutro zmierzę ile cm tu i tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasciwie ja zaczelam sie odchudzac juz rok temu. w pazdzierniku 09 zaczelam stosowac diete nielaczenia+orbitrek 5 razy w tygodniu 50 minut. schudlam 18 kg. potem skrecilam noge wiec zostala tylko dietka ktora utrzymuje wage bo ani nie schudlam ale na szczescie tez nie przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ;* Jutro na forum bede okolo 15 ;) a zaraz napisze dokladne wymiary i zaczne z tą motywacją bedzie nam łatwiej dojsc do celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety lece sie zmierzyc zaraz wszystko tu wypisze ;) ps. mam nadzieje ze jestescie zdterminowane i forum nie upadnie w grupie zawsze razniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biust 87 cm -> niech tak zostanie;d talia 70cm -> 65cm biodra 89cm-> 87cm udo 48cm-> 43cm łydka 38cm-> 35 cm wzrost 171 Motywacja: wzrost samooceny Zawziętosc: wysoka ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza9211 dieta ta polega na nielaczeniu bialka i weglowodanow, wpisz w google "dieta nielaczenia" i poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta dosc ciekawa ale naprawde jestem pelna podziwu dla Ciebie ;) pisza ze nie wolno kawy niestety ja rano bez kawy sie nie obudze :) ale z tego przykladowego menu dnia wynika ze raczej glodnym sie nie chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kawy nie zrezygnowalabym nigdy w dodatku z mleczkiem pije troszke przyjemnisci w zyciu jeszcze chce miec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ;) to tak jak i ja ;d kawka z mleczkiem rano to poprostu obowiązek ;) Przyjemnosc pierwsza klasa;)) To co kobietko jutro na sniadanko ? Ja sie zastanawiam miedzy Jablkiem a jogurtem naturalnym ;p Co lepiej ?:P i nie jadamy po godzinie 17?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie zjem na sniadanko 2 kromki wasy z serkiem typu "almette"i pomidor. no i oczywiscie kawka. ten chlebek to wprawdzie weglowodany a serek bialko ale akurat ta kombinacja mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×