Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on00110012

uprawiajac SEX myslicie o INNYM/INNEJ?

Polecane posty

Gość on00110012

proste pytanie - bo mnie ostatnio sie przytrafilo:) posuwalem dziewczyne, myslac, ze posuwam np. inna kolezanke, albo jej przyjaciolke - ktora tez jest zajebiscie sexowna:) pytanie- tez tak macie? kieruje to pytanie zarowno do kobiet jak i facetow. a jesli tak - kogo sobie wyobrazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin423
ja mam podobnie - posuwajac zone mysle, ze to jej sexowna tesciowa, czyli moja druga mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin423
a czasami kiedy żona robi mi loda to wyobrażam sobie, że to jest jej seksowny tata czyli mój teść. Bardzo chętnie bym mu zapodał moja pałę do obrobienia. Jest taki wysoki i taki męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiygju,b hmng
tak miała nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin423
podszywom jak zawsze stop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na to metoda. Kupujesz playboya. Idziesz do łóżka z dziewczyną i playboyem.Otwierasz rozkładówkę. Posuwasz rozkładówkę myśląc o dziewczynie. Rozkładówka robi ci laskę. Po roku ćwiczeń wyrzucaz dziewczynę i zamawiasz prenumeratę hustlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta albo tamta
tak ,zdarza mi się to ostatnio dosyć często ..myślę wtedy o znajomym którego poznałam tu na kafeterii ...wyobrażam sobie jak mnie posuwa i pieprzy ..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca010154766876
rowniez, ze kolezanke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na okraglo
ja marze o trojkacie gejow pod ktory jade codziennie o 11:30. mniej wiecej o 11:50 jeden z nich tak zaczyna jeczec, ze musze wylaczyc fonie, bo mnie denerwuje i rozprasza i dojsc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu ha ha=============333333333
tak ,zdarza mi się to ostatnio dosyć często ..myślę wtedy o znajomym którego poznałam tu na kafeterii ...wyobrażam sobie jak mnie posuwa i pieprzy .. hahaha prawdziwe marzenia prezesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie!..nie myślę o innym w tym czasie! nie poszłabym z facetem do łóżka który mnie nie podnieca...bo oznaczałoby to że kocham się z nudną pomyłką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tam wszystko jedno
byle miec nokie n8 czy ile tam. dam kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×