Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeeeeenergia--25 lata

Buty Ślubne NIE białe, co Wy na to?

Polecane posty

Gość ........kropka....
znajoma miała czerwony bukiet i czerwone pantofle, ja miałam białe szpileczki ze srebrnym obcasem, bo taki układ najbardziej mi się podoba,jednak kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się zastanawiam nad butami ślubnymi i chyba się zdecyduję na złote...Fajne mają tego typu na stronie www.butyslubne.com.pl. Koleżanka mi ich polecała, bo sama tutaj zamawiała i ponoć buty trzymają jej się do dzisiejszego dnia i przez to, że są złote to może ich używać też już po ślubie, normalnie na co dzień. To na pewno plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie warto zaszaleć. :-) Jak znalazłaś jakieś kolorowe buciki, które Ci się bardzo spodobały, kup! Będziesz potem mogła je założyć do innych sukienek. ;-) Nie tak jak w przypadku standardowych butów ślubnych, które potem leżą odłogiem, no bo niby do czego je założyć? ;-) Ja swoich butów na ślub nie kupowałam w sklepie ślubnym, ponieważ, po pierwsze, takie buty są drogie, często brzydkie oraz trudno je potem założyć do jakiejś innej sukienki. ;-) Ja swoje buty ślubne kupiłam w outletowym sklepie marki Gino Rossi. Czółenka, czyli buty bez odkrytych palców. Świetnie mi się w nich chodziło i tańczyło mimo wysokiego obcasa, a, co wydaje mi się jeszcze lepsze, będę mogła je nosić jeszcze wiele razy do innych kreacji, ponieważ ich kolor nie jest intensywnie biały tylko kremowy. :) Polecam Wam mój ostatni post na swoim blogu ślubnym o dodatkach do sukni właśnie. Nie tylko butach, ale także biżuterii, marynarce, torebce. :) weselemi(kropka)blogspot(kropka)com/2016/04/slub-cywilny-czas-na-dodatki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już zależy od panny młodej ja preferuję białe jednak do sukienki ecru to już jedynie szpilki ecru. Ja swoje kupowałam w sklepie http://kokietki.pl . Akurat miałam pecha bo źle dobrałam rozmiar jednak kupiłam kolejne a pierwsze oddałam. Nie było żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×